Zneatrakitvnění kojící ovečky beranovi

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

16.1.2011 10:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.60.90

Dobrý den,

potřebovala bych poradit - vypustili jsme dnes poprvé po čtrnácti dnech maminu s jehňátky ke zbytku stáda. Beran je z ní úplně pryč, pokud chci, aby byli společně na pastvě (chováme ovečky celoročně venku, jen čerstvé maminy máme ustájeny v porodnici) , nemám možnost je oddělit, jak "zneatraktivnět" maminu beranovi? Napadla mne asi totální kravina, že bych jí na hřbet nad ocas stříkla nějakou voňavku.... Jaký je Váš názor? Máte nějaký nápad, jak to řešit? Předchozí beránci tohle nedělali, takže jsme to nemuseli řešit, ale tenhle je hroznej Cassanova.

Děkuji. Jitka

Neregistrovaný uživatel

16.1.2011 11:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.141

on si určitě zvykne pokud má ovce kam utíkat je to dobře - zjistí že z toho nic nebude - jen spíš dejte pozor na malé - někteří berani můžou malým ublížit

Neregistrovaný uživatel

17.1.2011 22:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.60.90

Děkuji. Opravdu se to uklidnilo :-), ze začátku to ale vypadalo děsivě, bála jsem se o jehňátka i o ovečku. Jitka

Přidejte reakci

Přidat smajlík