Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

20.1.2011 15:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.130

Prosím o informaci jak často se má prskat koza? Nám se začala prskat v listopadu a od té doby každý 3.týden se jí to vrací. Vrtí se ocáskem, pipina nateklá, hlasité vyvolávání
Pokud ji nedám připustit bude se taklhe projevovat třeba celý rok?
Děkuji za názory.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2011 15:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.204.155

Máte úplně ukázkovou zdravou kozu, bude se říjit až do jara, pak říje zeslábne nebo úplně přestane a od srpna to máte zas. Doporučuji připustit. Dana

Neregistrovaný uživatel

20.1.2011 16:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.154.155

Naše kozy se prskají většinou od července(ty mladé),starší tak od září.Končí tak v lednu.Ale většinou jsou již do listopadu připuštěné.Interval je správný.

Neregistrovaný uživatel

24.1.2011 15:40
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.130

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Máte úplně ukázkovou zdravou kozu, bude se říjit až do jara, pak říje zeslábne nebo úplně přestane a od srpna to máte zas. Doporučuji připustit. Dana

Děkuji Vám za informaci. LP

Přidejte reakci

Přidat smajlík