Propojení mobilu se systémem veterináře (automatický očkovák a zprávy)

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Folmbuild

Včera 21:07
Folmbuild

XXX.XXX.21.24

Ahoj všichni,
jsem Martin, programátor, a pracuju na projektu Párty Smečka (partysmecka.cz).

Cílem je vytvořit aplikaci, která se propojí přímo s ordinačními systémy veterinářů přes API. Jakmile doktor zvíře ošetří, lékařská zpráva, výsledky krve nebo termín očkování by se automaticky propsaly do mobilu. Kompletní historie by tak byla pořád u sebe a bez nutnosti cokoliv ručně přepisovat.
Abych mohl začít jednat s vývojáři veterinárních softwarů o technickém propojení, potřebuju nejdřív zmapovat trh a ukázat jim, že o to mají majitelé zvířat reálný zájem. Komunita v zádech je pro vyjednávání nezbytná páka.

Chci se vás proto zeptat:
Dávalo by vám takové automatické stahování lékařských zpráv a termínů smysl?
Nevíte náhodou, jaký konkrétní ordinační systém používá váš veterinář? (Pomůže mi to zjistit, co na trhu převládá).
Pokud vám tenhle koncept dává smysl, mrkněte na www.partysmecka.cz a nechte mi tam v formuláři svůj e-mail. Pomůže mi to získat potřebnou sílu pro jednání s klinikami a posunout to dál.

Díky, Martin

Přidejte reakci

Přidat smajlík