Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuze » Akvaristika »

Nemocné samičky betty

StellaHer
Autor
Prosím o pomoc asi dva roky jsem měla samička bety bojovnice teď jsem k němu dala jednu samičku a ona je pořád někde zalezlá a nic nejí můj sameček začal být víc agresivní. Ta jedna samička to má trošku těžké protože můj samiček jí pořád výdaj jídlo ale když samička odchytím adam jídlo tak ona nejí. to je první problém. Potom jsem si koupila ještě jednu a ta už je úplně odpadlá. Dala jsem jí zvláštní do Aqua do akvária a dávám jí nažrat jenomže ona nežere a i když jí tam dávám každý den nové jídlo tak ona nežere. Prosím poraďte, než umřou
!
A to jako chcete chovat více bet v tom malém plivátku?

spláchněte je do záchodu, ať se netrápí. a pak si stoupněte před zrcadlo a dejte si facku.

a pak si udělejte výlet třeba do knihovny nebo tak.
Jedna živá rybička rovná se minimálně 3 l vody. Aby přežila. Ještě by mněla mít nějaký pohyb, úkryty, aby se cítila v bezpečí. Ryby nejsou ozdoby, ale živá stvoření, betária se odborně nazývají podle mně týrání chovem a tak by na to mnělo být i nahlíženo. Všude se píše o tom, jak jsou pro ryby nevhodné, i jedna v nich trpí a někdo, kdo je líný si přečíst třeba jen jedinný příspěvek na IFauně tam narve tři a ještě se diví- jak to, že si dovolí umřít, když já to chci jinak!
Zdraví Jarka.

Přidat reakci

! Doporučujeme se před přidáním prvního příspěvku zaregistrovat nebo se přihlásit na již vytvořený profil.

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuze.
Zrušit sledování diskuze « Zpět na výpis diskuzních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu
OBCHOD-RYBARENI.CZ
Rybářské potřeby, prodejna a e-shop se spoustou akčních nabídek pro rybáře. Slevový program, doprava zdarma.
Mořská akvaristika Plzeň
Vše pro mořskou akvaristiku včetně živočichů. Váš sen o mořském akváriu proměníme ve skutečnost...
AnimalShop
Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce a také pro akvaristiku, teraristiku.Doprava 56Kč
raj-akvaristiky.cz
Internetová prodejna akvaristiky, teraristiky a chovatelských potřeb.