Zvlastni moucha

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

9.9.2006 20:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.168.5

Ahoj dnes me do bytu priletela moucha teda telem masarka a jinak vypadala uplne jako vosa. nikdy sem to nevidel co to bylo za druch nevite? nebo to je naka mutace???

Neregistrovaný uživatel

9.9.2006 22:02
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.113.203

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ahoj dnes me do bytu priletela moucha teda telem masarka a jinak vypadala uplne jako vosa. nikdy sem to nevidel co to bylo za druch nevite? nebo to je naka mutace???

no já bych řekl, že se spářila masařka s vosou - často vídám jak letí vosa a bere zezadu mouchu :o) tak se jim to asi narodilo. Ten tvůj popis neni moc dobrej, protože na první pohled odlišuje mouchu od vosy tělo :o) takže ještě popiš to ostatní tělo mouchy a co že vyadalo jako vosa?

Neregistrovaný uživatel

9.9.2006 22:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.148.53

no já bych řekl, že se spářila masařka s vosou - často vídám jak letí vosa a bere zezadu mouchu :o) tak se jim to asi narodilo. Ten tvůj popis neni moc dobrej, protože na první pohled odlišuje mouchu od vosy tělo :o) takže ještě popiš to ostatní tělo mouchy a co že vyadalo jako vosa?

Je to beztak nějaká pestřenka. Ale bez fotky ti neřeknu která.

Neregistrovaný uživatel

10.9.2006 14:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.168.5

Je to beztak nějaká pestřenka. Ale bez fotky ti neřeknu která.

telem masarka , a bzucenim a stylem letu ,+zbarveni vosa , videl sem to poprvi v zivote tak sem sebou i cuknul ovsem nes sem stacil zareagovat byla vprd...

Kattie

29.8.2019 15:00
Kattie

XXX.XXX.162.116

Ahoj, dneska jsem viděli mělo to tělo masařky ale obrouvkou prdelkou jako vosa nebo dokonce i jako sršni. Taky jsme nevěděli co to bylo. Bylo to ale divné.

Přidejte reakci

Přidat smajlík