Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

1.3.2011 14:22
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.242.199

Zdravím,
zajímalo by mě, zda lze chovat kudlanky doma a pokud ano, tak jestli je to náročné zvířátko.
Díky!

Neregistrovaný uživatel

1.3.2011 15:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.115.82

Kudlanky smaozřejmě doma chovat lze (jako skoro všechno) a náročné moc nejsou - ale zase podle druhu jinak dobré návody na chov jsou treba na http://kudlanky.com/

Přidejte reakci

Přidat smajlík