Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.237.43
Dobrý den.jakého věku se dožívá štír?Díky.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.2
Dobrý den, jakého věku se dožívá savec???
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.154.1
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den.jakého věku se dožívá štír?Díky.
Bylo by dobré napsat o jakého štíra se jedná, takhle to nikdo vědět nebude
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.56.43
savec ? omg tohle je témato štír twl a i tak není savec jak savec
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.2
Savec byl myšlen jako sarkasmus - na wikipedii si nastuduj definici, obecně na internetu se to hodí znát abys nebyl tak zmatený. On také není štír jako štír.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.218.51
příště si tam dej cedulku sarkasmus!!!
BTW tohle je taky sarkasmus
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.2
To jsem dělával,ale nevypadá to v textu dobře, měl by na to být speciální tag...
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.237.43
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Bylo by dobré napsat o jakého štíra se jedná, takhle to nikdo vědět nebude
Jedná se o Pandinus Imperator.Děkuji.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.2
Záleží hodně na podmínkách,ale dá se mluvit o 10-15letech, s tím, že spíš chcípne mnoohem dříve.