Dlužník Martin Pavela - Goniatit - Teraplus

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.2.2012 16:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.151.22

nás to tady nezajímá, běžte si s tím na terarijní rubriku a neničte tady to forum s tímhle svinstvem

Neregistrovaný uživatel

20.2.2012 03:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.20.234

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
nás to tady nezajímá, běžte si s tím na terarijní rubriku a neničte tady to forum s tímhle svinstvem

Nemluv laskavě za všechny. Mně to zajímá. Pavel.

Neregistrovaný uživatel

20.2.2012 14:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.40.134

Pokud Tě to zajímá, jak už bylo řečeno výše, podívej se do rubriky Terarijní zvířata. Někdo se jen baví tím, že pořád dokola píše "novinky" o panu Pavelovi a celý tento příspěvek bude mít rázem 400 odpovědí, kde se budou chovatelé mezi sebou napadat. Snažme se tomu zabránit alespoň tady.

Neregistrovaný uživatel

20.2.2012 15:08
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.108.110

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Pokud Tě to zajímá, jak už bylo řečeno výše, podívej se do rubriky Terarijní zvířata. Někdo se jen baví tím, že pořád dokola píše "novinky" o panu Pavelovi a celý tento příspěvek bude mít rázem 400 odpovědí, kde se budou chovatelé mezi sebou napadat. Snažme se tomu zabránit alespoň tady.

Přesně tak, ať si to Pája najde jinde

Neregistrovaný uživatel

20.2.2012 22:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.44.116

Běžte stím už doprdele kdo je na to furt zvědavej tak dluží no co poserem se stoho všichni.

Přidejte reakci

Přidat smajlík