Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.55.97
Jak je to u tohoto pavouka s jedovatostí ? Někde se píše, že je smrtelně jedovatá a někdo zas tvrdí, že není. Rád bych si nějakou pořídil. Jde jejich toxin a rychlost srovnat s Pterinochilusem nebo Poecilotherií? Díky za odpověď
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.165.38
O plyšovém jsi nepřemejšlel? Má nespornou výhodu, že znáš alespoň přibližnou toxicitu...
Podle mě tedy osobám majícím blbé otázky o jedovatosti nepatří živí pavouci do rukou.
Latrodectusky nemam moc rád, nemám tak malé krmení, abych odchoval prcky, párkrát se zadařilo, když jsem je vypustil po baráku, ale ze stovek mláďat jsem nakonec vždy chytil jen několik odrostlejch/dospělejch kusů, prostě úspěšnost na prd.
Toxicitu neřeším, dokud se nenecháš z blbosti kousnout, jsou neškodní, až se ti to stane, je to jen tvá chyba a neměl sis to pořizovat když s tim neumíš zacházet.
N.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.112.72
No ptat se na jedovatost cerne vdovy...zalezi jakej druh cerne vdovy :) Beha jich tady mezi chovatelama docela dost. Jinak nechat se kousnout musi byt clovek opravdu osoba s mistem narozeni v Kopytove :) Pokud se na ne nehrabe rukama, tak jsou docela v pohode, utekovy tendence ani moc nemaji, jsou spokojeny na sve siti. Jinak prcci se daj bez problemu krmit octomilkama, treba L. tridecimguttatus ze stredomori ma pomerne velky mladata.