Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.216.54
Zdravím,zajímalo by mě kdy se přibližně svlékne čerstvě vylíhlá nymfa Extatosomy od vylíhnutí ?
Dočetla jsem se jen o starších nymfách.A jestli je normální že třetí den po vylíhnutí už nemají oranžovou hlavu,prostě jsou celé tmavé.Jedí a pijí normálně.Tak bych ráda věděla jestli je to běžné,jsou náš první odchov.Moc děkuji za odpovědi dcera se o ně pečlivě stará tak bych byla nerada aby se něco nepřihodilo.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.21.64
Ano zhruba třetí až pátý den strácejí na hlavičkách oranžovou barvu, první svlek zhruba za tři až pět týdnů.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.216.54
Zdravím a dodatečně děkuji.Líhnou se o sto šest