Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 09:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.142.58

Daruji velkou Tarantuli 50 cm stáří 8 let je bez papíru zvyklá na manipulaci poslední dobou agresivní
mám ji v bytě má svou upravenou místnost 4,5x5 metrů nemám na ni čas Rostík

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 14:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.52.180

dobrý den, jen laický dotaz - 50 cm to je nějak velká?? Fuj, já žádný zájem nemám, brr. asi bych se z ní s prominutím strachy p*****a. Jen mě zaujalo, že můžou být tak obrovské...

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 14:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.244.254

dobrý den, mel bych zajem, napiste prosim email diky Josef

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 15:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.26

Ale ale, takhle trollit na ifauně 50 cm pavouk co pro sebe má místnost 4,5x5m? To jste oživil nějakou fosílii, ne?

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 16:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.156.230

Snesla by se spolu s mým tarantulím samcem, který má něco přes metr ?

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 17:27
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.28.117

...tak až to date dokupy, tak ja vam budu dodavat me 20 cm cvrcky na krmeni, jo?

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 18:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.232.153

Ale apríl ještě není

Neregistrovaný uživatel

16.1.2014 19:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.226.230

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
...tak až to date dokupy, tak ja vam budu dodavat me 20 cm cvrcky na krmeni, jo?

No jasný a má to chloupky na zadečku jak dikobraz trny. To když začne vyčesávat, tak se to seká do nábytku

Neregistrovaný uživatel

17.1.2014 10:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.161.38

a na co takova velká svině vubec je to ani lopatou nezabijete a co to žere

Neregistrovaný uživatel

17.1.2014 13:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.156.230

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
...tak až to date dokupy, tak ja vam budu dodavat me 20 cm cvrcky na krmeni, jo?

není třeba. cvrčky na krmení mám. Vždycky je pořádně nafutruju mrkví, aby měli pavouci i dostatek zeleniny. (stejně jako nejmenovaný chovatel nejdříve krmné myší nafutruje ovocem, aby měli hadi dostatek ovoce )

http://galeri.uludagsozluk.com/r/weta-167147/

Neregistrovaný uživatel

17.1.2014 14:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.159.176

to jsou koukam poznatky deseti leteho dítěte

Neregistrovaný uživatel

18.1.2014 11:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.159.176

proste diskuze o hovne, hlavne ze ji tady nechavaji je to k smichu... prvotridni vizitka :D

Přidejte reakci

Přidat smajlík