Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
Dobrý den je zítra burza v Praze co tam bude k vidění mohu se zeptat ?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.202.36
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den je zítra burza v Praze co tam bude k vidění mohu se zeptat ?
Zítra žádná burza není pokud vím
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.237.230
K vidění tam zítra opravdu nic nebude,možná až tak 22.3
Odkud jste tuto informaci získal?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.236.109
Ještě nedávno na stránkách ŽE bylo, že je burza prvního, také jsem se divil, když jsem to nedávno kontroloval :)
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
Má být je to napsané http://www.entosphinx.cz/cs/content/8-entomologicke-burzy
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.66.133
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Má být je to napsané http://www.entosphinx.cz/cs/content/8-entomologicke-burzy
Jooo? a kde tam máš šášo napsáno, že se koná Živá Exotika v Holešárně??? Tohle je entomologická burza
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
a to je co vždyt tam je 1.3
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
to nejsou živý ?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
Dobrý den prosím vás zítra bych se chtěl kouknout na burzu živý hmyz Právě zítra má bít Etologická burza jsem začátečník takže nevím ... Má být v Praze .. Prosím poraďte je to se živými nebo s mrtvým na špenlíku
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.232.153
teraristická byla 1. ale února, zítra je jen entomologická burza na Pankráci, ale tam je z 99% mrtvý hmyz. Chce se to naučit pořádně číst.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
A kde to máte ? číst !!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.210.44
Praha - entomologická burza - sobota 1.3.2014, od 10-18 hod a neděle 2.3.2014 od 9-14 hod. Komerční Centrum CITY, Na Strži 65/1702,140 00 Praha 4 Mezinárodní setkání sběratelů a chovatelů brouků, motýlů a ostatních skupin hmyzu. Součástí je nákup, prodej entomologických potřeb a odborné literatury . Informace na mob.: +420 737 728 312, p. Malý, entotera@login.cz
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.66.133
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
a to je co vždyt tam je 1.3
Fakt se nauč číst, pak teprve čmarykat
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.237.230
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den prosím vás zítra bych se chtěl kouknout na burzu živý hmyz Právě zítra má bít Etologická burza jsem začátečník takže nevím ... Má být v Praze .. Prosím poraďte je to se živými nebo s mrtvým na špenlíku
Určitě jste myslel že má BÝT ENTOMOLOGICKÁ BURZA.
O tom že jste začátečník zcela jistě nikdo nepochybuje.