Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.238
Někdo se tu ptal co je dobrý na bližší pozorování broučků.Já se chci zeptat jestli se dá třeba použít nějakej mikroskop nebo tomu něco podobného Rád bych si něco takovího pořídil ale nemam s tim žádný zkušenosti a nikdo kdo by mi pořádně poradil tak se ptam toudle cestou co by ste mi doporučovali dík za odpovědi
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.120.154
lepší než mikroskop je binokulární lupa.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.238
a z jakým zvětšením ?