Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

20.4.2010 19:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.238

Někdo se tu ptal co je dobrý na bližší pozorování broučků.Já se chci zeptat jestli se dá třeba použít nějakej mikroskop nebo tomu něco podobného Rád bych si něco takovího pořídil ale nemam s tim žádný zkušenosti a nikdo kdo by mi pořádně poradil tak se ptam toudle cestou co by ste mi doporučovali dík za odpovědi

Neregistrovaný uživatel

21.4.2010 09:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.120.154

lepší než mikroskop je binokulární lupa.

Neregistrovaný uživatel

21.4.2010 17:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.238

a z jakým zvětšením ?

Přidejte reakci

Přidat smajlík