Zvířata

Zvířata na krytíChovatelské stanice

Články a atlasy

Kontakt

Podpora a bezpečnost - kontakt
Zvířata na prodejVšechna zvířata na prodej
iFaunaiFauna
Vážení přátelé, chovatelé, ale i všichni milovníci zvířat!
Sdílet:

Vážení přátelé, chovatelé, ale i všichni milovníci zvířat!

Již tradičně se v letošním roce, uprostřed měsíce září, sejdeme u příležitosti konání XI. Beskydské výstavy drobného zvířectva ve Frýdlantu nad Ostravicí, abychom předvedli široké chovatelské veřejnosti, ale i ostatním návštěvníkům to nejlepší ze svých chovů a odchovů.

Pozvánka

Vedle tradičních expozicí králíků, holubů a drůbeže rozšířenou o VII. ročník memoriálu Jana Pudelka - soutěž velké hrabavé drůbeže, ukázkových expozicí domácích mazlíčků všeho druhu a nedělní, již tradiční, Voříškiády, která má za sebou již úspěšné 3. ročníky, jsme se rozhodli uspořádat soutěž v měřítku České republiky a snad i Evropy ojedinělou I. Českou Kikirikiádu. Jedná se o soutěž ve zpěvu kohoutů, bez ohledu na věk, barvu a plemeno kohouta.

Soutěž kohoutů a slepic

Naše soutěž je určená právě všem kohoutům o nichž si chovatelé myslí, že mají zlato v hrdle a jejich hlas je vpravdě slavičí. A co budeme hodnotit? Samozřejmě samotný zpěv, způsob podání a profesionalitu zpěváka, čistotu zpěvu a umělecký dojem.

Vedle této soutěže pak proběhne také volba Miss slepice 99 Frýdlant n. O., kterou si zvolí všichni platící návštěvníci první den výstavy v sobotu 18. září 1999.

Nabídka propagace Vašich výrobků nebo firmy

Obracíme se tímto na Vás s nabídkou propagace Vašich výrobků nebo firmy. Nabízíme možnost inzerce ve výstavním katalogu, prodeje a propagace v prostorách areálu v době konání výstavy nebo sponzorování některé ze soutěží, které pořádáme.

Sponzorování je možné buď finančními prostředky nebo sponzorskými cenami do výše uvedených soutěží.

Projevíte-li zájem o jakoukoliv formu spolupráce, obraťte se, prosím, na jednatele výstavy.

Autor textu: Libor Kokeš
Autor fotografií zdroj: Pixabay
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru
Přihlaste se k odběru