Neregistrovaný uživatel
moje morče Julča umí psát na počítači když jsi ji vezmu k počítači už píše tedy spíš běhíá po klávesnici!
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
moje morče Julča umí psát na počítači když jsi ji vezmu k počítači už píše tedy spíš běhíá po klávesnici!
No a???? co je komu potom?? Když dáš jakékoliv zvíře na klávesnici tak ti po ní bude běhat, takže to není žádnej zázrak.
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
moje morče Julča umí psát na počítači když jsi ji vezmu k počítači už píše tedy spíš běhíá po klávesnici!
hele, julčo, přiznej se žes to psala ty .-)
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
hele, julčo, přiznej se žes to psala ty .-)
Ach jo lidi, Vy jste ale zlý ... Ať si každej píše,co chce a nedělejte si z toho zbytečné vrásky.
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
hele, julčo, přiznej se žes to psala ty .-)
Ano, kdo jiný!