Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuse » Drůbež »

Bresse

Autor
XXX.XXX.2.17
Hľadám chovateľov bresse gouliana na Slovensku potrebovala by som nejaky materiál na zmenu krvi.Chcela by som kúpiť vajíčka modrých, bielych aj čiernej farby. Dobre no.
Autor
XXX.XXX.156.144
Na bazosi jedna pani predava
Autor
XXX.XXX.163.246
Dobrý den,
mám bílé. Černé mám jen slepice kohouta odnesla škodná a modré mám také jen slepice a k nim příbuzného kohouta. Toho dám na pár bílých slepic. Podívám se do emailu mám tam kontakt na pár chovatelů i ze Slovenska a pošlu Vám je zprávou. S pozdravem Vojíř.
Autor
XXX.XXX.124.33
Ďakujem za odpovede, neviem ako sa mi tam podarilo dať to dobre no, ale už je tam, Tá pani čo na internete predáva tých modrých a čiernych kohútov som ja.No po výčinoch mojich pov mi ostali len kohúty. Len z bielych mi ostali aj sliepočky.NO k bielym mi treba pre zmenu krvi treba kohúta.
Autor
XXX.XXX.181.197
pandorum napsal(a):
Hľadám chovateľov bresse gouliana na Slovensku potrebovala by som nejaky materiál na zmenu krvi.Chcela by som kúpiť vajíčka modrých, bielych aj čiernej farby. Dobre no.
Čo je bresse gouliana?
Autor
XXX.XXX.156.144
adoger napsal(a):
Čo je bresse gouliana?
Bresse gauloise, či
Autor
XXX.XXX.103.236
Nevíte prosím zda někdo neprodává kmen bressek - Plzeňsko a západní polovina Stř.Čech?díky.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuse.
« Zpět na výpis diskusních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení Vytvořit zde reklamu