Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.

Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod).

iFauna.cz » Diskuse » Drůbež »

Mohou byt kurata ruzneho stari dohromady

Autor
XXX.XXX.39.3
Dobry den, mame 60 bazantich kurat.20 jich ma 17 dni a zbytek 10 dni. Mohu je dat vsechny dohromady nebo by se nesnesly?
Dekuji.
Autor
XXX.XXX.41.248
Myslím, že tak velký rozdíl to zas není, já mám dohromady kuřata s třítýdením rozdílem a neklovou se.
Autor
XXX.XXX.237.163
v pohodě.
Autor
XXX.XXX.214.80
Já myslím, že můžou být spolu, rozdíl jeden týden není nic.I kdyby se trošku klovly, tak si na sebe postupně zvyknou.
Autor
XXX.XXX.115.255
Zdravím. Môžem umiestniť 4 týždňové kuriatka s dospelími dominantami? Nebudú ich glvat?
Autor
XXX.XXX.237.163
Mario1986 napsal(a):
Zdravím. Môžem umiestniť 4 týždňové kuriatka s dospelími dominantami? Nebudú ich glvat?
nemůžete.
Autor
XXX.XXX.69.65
nejenže je uklovají, ale i kdyby ne, chytnou od nich kde co, do týdne jsou hotová
Autor
XXX.XXX.117.11
Jak stará kuřata se tedy mohou přidat ke čtyřem ročním hybridkám a kohoutovi?Moje se vylíhla 14.4.
Autor
XXX.XXX.12.97
Janinka Bosorka napsal(a):
Jak stará kuřata se tedy mohou přidat ke čtyřem ročním hybridkám a kohoutovi?Moje se vylíhla 14.4.
Jde o to, že je dospělé kusy budou šikanovat, prostě budou noví členové hejna. Budou je odhánět od krmení, dospelý kohout asi časem půjde po tom mladém...já bych počkal až tak na 2 a více měsíců. Ale vy máte ty prostory řešené tak, že nechte mladým možnost přístupu k velkým, nebo je časem pouštějte společně na zahradu a uvidíte, jak se budou chovat. Ale to žrádlo by neměli mít společně, kuřice se krmí jinak, než dospělé kusy.
Autor
XXX.XXX.117.11
Také si to myslím. Žrádlo dávám jiné, kuřata mají K2 a zrniny k večeru. Tak vytrváme. Vidí na sebe už dosti dlouho, kuřata do slepičího výběhu neprolézají, asi se bojí. Když zavřu kuřata a pustím hybridky, tak hybridky se zdržují hodně kolem kuřat, hrabou a očumují.
Autor
XXX.XXX.69.65
já přidávám až v 18 týdnech, jednou sem to zkusila v 15 a dopadlo to děsivě-jednu kuřici uplně oškubaly a vyžraly jí záda-byly to ale hybridky.Ted mám australky a ty jsou mnohem mírnější a tolerují i mladší.Přesto spojuju hejna až v 18 t.Odpolední výběh na zahradě zvládají všichni od 2 měsíců stáří kuřat.

Přidat reakci

Text tučně Kurzíva Potržený text

Souhlasím s pravidly diskuse.
« Zpět na výpis diskusních vláken
ZPĚT NAHORU
Komerční sdělení