Dobry den, chcem sa spytat chovatelov vlasiek ci je toto cistokrvna vlaska alebo hybrid? Dakujem. Ma 5 mesiacov.
Uživatel s deaktivovaným účtem

hybrid
Uživatel s deaktivovaným účtem

jednoduše. šance, že na dvorku mezi hybridy bude vlaška koroptví a ne dominant koroptví se limitně blíží nule.
Uživatel s deaktivovaným účtem

tak to počkejte, až to vyroste. když bude mít hřeben nahoru, tak to není vlaška. nebo nepovedená vlaška? kolikrát se to spolu různě kříží, protože spoustu lidí nerozlišuje, že dominant koroptví není vlaška.
ančovička1
napsal(a):
Krizena vlaska asi s hybridkou celkovy postoj a maly hrebinek..bohuzel mi nejde vlozit foto mych vladek koroptvich..
Dobrý den,
nemůže být problém způsoben tím, že má fotografie více než 10 MB? Můžete nám případně napsat, co přesně vám systém hlásí, když zkoušíte fotku vložit?
Redakce webu iFauna.cz
Paskov vy ste fraška. Naco sa budem chodit pozerat na rodicovsky krdel, ked to nerozoznam. Pre tych co chcu poradit prikladam este fotky 6 mesacnej sliepky, ktora zatial neznasa. Dakujem.
Zdravim, slepice jsou mohutnější než vlašky a kroužek č.16 by jim asi nešel dát.Tím,že jsou mohutnější,začnou snášet o měsíc déle asi v 7 měsíci,klasické vlašky v 6 měsíci a vždy se jim sklopí hřebínek.Jinak není kam spěchat,při vyvolání předčasné snášky N1 pak snáší většinou malá vajíčka,protože na snášku byli nedorostlé,nedovyvinuté