Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
11.12.2018 14:48
Drubezar100

XXX.XXX.234.126

Zdravím chovatelé. Čas ubehl, emoce vystydli. Chtel bych se vás zeptat na vaše postrehy a názory na letošní výstavu zvířat v Nitře. Letos nebyla pod značkou V4, no neubralo jí to podle mého názoru na kvalitě.

Uživatel s deaktivovaným účtem

14.12.2018 09:46
Uživatel s deaktivovaným účtem

Ja som bol šokovaný od vystavených chorých, kýchajúcich, ťažko dýchajúcich sliepok a kohútov. Do desať som ich rátal, ďalej ma to prestalo baviť. Nuda, málo ľudí, antifestivalový feeling. Otvorené iba 3 haly, niekedy bolo až 6 hál. Celé podujatie ako z 80 -ich rokov, len vtedy sme na to všetci boli zvyknutý. Niet sa čudovať, že mladých, a detí, a rodiny som skoro nevidel. Ale možno, že ja som vedľa, a presne takto má vyzerať víkendová celoštátna výstava! Je to jedno, mňa to ťahať budúci rok určite nebude. Viem si predstaviť v akom slohu mohol prebiehať napr. aj slávnostné odovzdávanie cien na konci.......
Najlepšie bolo, že za 10 eur som mal parkovné, a dve vstupenky, aj na burzu, aj na výstavu, dokonca som pozrel aj poľnohospodársky skanzen, lebo ma nikto nezastavil, že čo tam robím sám.

14.12.2018 19:41
Foox

XXX.XXX.253.34

Bol som na nej prvýkrát, videl som čo som chcel, aj kúpil, za mňa spokojnosť. Tebe tam chýbalo čo? Zlaté klietky?

Snáď len tá burza vedľa výstavy, niektoré kusy otrasné,
Mladý tohtoročný kohút so 7cm ostrohami

15.12.2018 15:44
janos

XXX.XXX.101.37

Foox napsal(a):
Bol som na nej prvýkrát, videl som čo som chcel, aj kúpil, za mňa spokojnosť. Tebe tam chýbalo čo? Zlaté klietky?

Snáď len tá burza vedľa výstavy, niektoré kusy otrasné,
Mladý tohtoročný kohút so 7cm ostrohami

čo sa divite na burze dá sa predat všetko aj ked upozorníte.na burzu som mal 15-kohutikov velsunky mal som vypísané že kohuti na zárez velsunka po 3 eur za pol hodinu boli predané každy si vyberal mlátky ked som aj upozornil že su kohuti.

Přidejte reakci

Přidat smajlík