Krmení pro nosnice - jaké nejlepší?

Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
20.12.2018 15:02
sharkezi

XXX.XXX.132.134

Mám dotaz ohledně krmících směsí. U nás,kde bydlím,tak mají všude "Sehnoutek",ale musím říct,že s ním nejsem moc spokojená. Ani slepicím moc nechutná. Zaváželi nám sem Energys,ale už přestali jezdit,ten byl super,slépky i kachny z něj byli nadšené,ale už nerozváží a tak musím krmit Sehnoutkem a to teda je docela hrůza. Jaké máte zkušenosti s různými druhy krmiva? Mohli byste mi něco doporučit? Jsem od Poličky a tady je to teda totálně zahlceno Sehnoutkem :((

20.12.2018 16:28
david699

XXX.XXX.245.29

VKS Pohledští Dvořáci

25.12.2018 11:12
kko

XXX.XXX.179.226

V bývalém výkupu u sila v Poličce.

25.12.2018 12:48
chovatel  30

XXX.XXX.96.58

sharkezi napsal(a):
Mám dotaz ohledně krmících směsí. U nás,kde bydlím,tak mají všude "Sehnoutek",ale musím říct,že s ním nejsem moc spokojená. Ani slepicím moc nechutná. Zaváželi nám sem Energys,ale už přestali jezdit,ten byl super,slépky i kachny z něj byli nadšené,ale už nerozváží a tak musím krmit Sehnoutkem a to teda je docela hrůza. Jaké máte zkušenosti s různými druhy krmiva? Mohli byste mi něco doporučit? Jsem od Poličky a tady je to teda totálně zahlceno Sehnoutkem :((

Oslovte pana Veselého, lihne.cz , rozváží ...krmivo Marefy....

25.12.2018 13:35
horal

XXX.XXX.13.30

Energys rozváží po celé republice krmné směsy Kvídera ze Spáleného poříčí.

25.12.2018 13:50
jo012810

XXX.XXX.101.35

sharkezi napsal(a):

Tak nevím...Shnotek a synové zde byli již několikrát na pranýři. Já mám s jejicj směsí N2 - sypké nosnice stejnou užitkovost u slepic i japonských křepelek, jako když jsem zkoušel dva měsíce Energys. Jen pro Energys jsem musel zajet do prodeje ode mne vzdálené cca 15 km a Sehnoutka mi prodávají asi 0,5 km od domu....

25.12.2018 15:20
Foox

XXX.XXX.253.34

ja mám zmes akú si spravím a sliepky sa nepýtajú na značku

25.12.2018 19:27
nighthunter

XXX.XXX.213.46

a čo tak aspoň zloženie napísať a byť konštruktívny?

26.12.2018 07:40
Foox

XXX.XXX.253.34

nighthunter napsal(a):
a čo tak aspoň zloženie napísať a byť konštruktívny?

nikto tu zatiaľ nedal zloženie zmesky.
Sehnoutek ???
VKS Pohledští Dvořáci ???
V bývalém výkupu u sila v Poličce???
Energys???

CDD zimná Foox:
miera -liter, zmiešať a zgranulovať

Morky

8 žito
2 kukurica
2 ovos
1 jačmen