Chrapľavé kikiríkanie

Zdrobnělá velsumka
Přidejte téma
Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

DanielDubnik

24.4.2020 08:45
DanielDubnik

XXX.XXX.234.69

Pozdravujem! Včera som doniesol liliputanskeho kohutika. Presne plemeno neviem, zrejme nejaky dedinsky mix, ale velmi pekny!

Uz vo vreci ked som ho bral domov som si vsimol, ze ma chrčavé dýchanie.

Dnes ráno, začal veľmi pekne kikiríkať, ale druhú polovicu kikiríkania už nevládal dotiahnuť, a len tak "dokašľal". Môže súvisieť jeho dýchanie s kikiríkaním? Alebo nemôže to byť preto, že je ešte veľmi mladý? Doteraz zrejme vôbec nekikiríkal, pretože bol spolu s ďaľšími 4 kohútmi v jednom malom kuríne.

Ako mu môžem pomôcť?

24.4.2020 09:23
ančovička1

XXX.XXX.22.78

Jestli vám kohout chrčí i pri dýchání,něco neni v pořádku..bud je nemocny nebo ma neco v krku,co tam nepatří ..může mit plicni červy..k veterináři, možná helmigal..

Uživatel s deaktivovaným účtem

24.4.2020 11:26
Uživatel s deaktivovaným účtem

A jak je asi starý, pokud je to puberťák, tak prostě ještě neumí pořádně kokrhat. Pokud ale chrčí i mimo kokrhání, pak platí výše uvedené.

Přidejte reakci

Přidat smajlík