Kohoutci nebo slepičky ?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
24.9.2010 20:38
kikosandr

XXX.XXX.68.63

Potřeboval bych poradit. Poznáte někdo zda to jsou slepičky nebo kohoutci ???

24.9.2010 20:39
kikosandr

XXX.XXX.68.63

kikosandr napsal(a):
Potřeboval bych poradit. Poznáte někdo zda to jsou slepičky nebo kohoutci ???

další fotka

24.9.2010 20:42
kikosandr

XXX.XXX.68.63

kikosandr napsal(a):
další fotka

a ješte jedna ...

24.9.2010 21:10
fedžiii

XXX.XXX.212.6

kikosandr napsal(a):
a ješte jedna ...

A jaké zbarvení měly kuřata když se vylíhla ? Když mě vyjde hodně do žluta tak kohout, málo slepička..

24.9.2010 21:18
kikosandr

XXX.XXX.68.63

fedžiii napsal(a):
A jaké zbarvení měly kuřata když se vylíhla ? Když mě vyjde hodně do žluta tak kohout, málo slepička..

To netuším jelikož sem si je přivezl v středu (23.09) z Olomouce ...

24.9.2010 21:24
fedžiii

XXX.XXX.212.6

kikosandr napsal(a):
To netuším jelikož sem si je přivezl v středu (23.09) z Olomouce ...

Odhaduji na kohoutky....už jim vyrazila ostruha malilinká?

24.9.2010 21:32
kikosandr

XXX.XXX.68.63

Zítra jim prohlednu nohy No jako snad to nebudou všechno kohouti Co bych s něma dělal

24.9.2010 21:38
fedžiii

XXX.XXX.212.6

kikosandr napsal(a):
Zítra jim prohlednu nohy No jako snad to nebudou všechno kohouti Co bych s něma dělal

Nechci strašit....Jen odhaduji....

Ale znáte to.....zákon schválnosti....

Ale jsou moc pěkná

Přeji pěkný chov

24.9.2010 22:27
mysak

XXX.XXX.46.80

Kohouti, koukněte jim né na nohy, ale do peří asi tak uprostřed hřbetu. Pokud tam vyráží špičaté peří, jsou to kohouti. Ale podle výšky nohou a hruběji stavěné hlavy s červeným obličejem to typuju na kohouty.

25.9.2010 11:54
percheron

XXX.XXX.180.111

tak myslim ze su to vsetci na 100% kohutkovia...mozno by to chcelo detailnu fotku kazdeho zvlast...

Uživatel s deaktivovaným účtem

25.9.2010 13:24
Uživatel s deaktivovaným účtem

vsetci traja su kohuti ,,to uz je jasne len ked sa pozriete na postavu,,,budete mat dobru polievku z nich

25.9.2010 15:23
kikosandr

XXX.XXX.119.95

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
vsetci traja su kohuti ,,to uz je jasne len ked sa pozriete na postavu,,,budete mat dobru polievku z nich

všecí 3 kohúti? to měly být 3 pipeny,detailní fotky teda přiložím,na polévku tě nepozvu,tu z nich neudělám jednoho bych si ale ponechal a druhé prodám,nebo provedu nějakou výměnu za slepicu

25.9.2010 18:17
mysak

XXX.XXX.46.80

Můj odhad se potvrdil, špičaté peří na hřbetě tvořícího se sedlového závěsu značí kohouty.
Hlavy jsou taky kohoutí včetně jiskrného výrazu. Takže jste bohužel v trhu někomu naletěl.
Juraj Kafka

25.9.2010 18:27
kikosandr

XXX.XXX.119.95

mysak napsal(a):
Můj odhad se potvrdil, špičaté peří na hřbetě tvořícího se sedlového závěsu značí kohouty.
Hlavy jsou taky kohoutí včetně jiskrného výrazu. Takže jste bohužel v trhu někomu naletěl.
Juraj Kafka

Děkuji tedy za odhad No stejne sem takového kouhota chtěl ale jenom jednoho a ted mám 3 Ještě zjistím že je to zdrobnělá vyandotka a jebne mi uplne...

25.9.2010 19:20
mismonik

XXX.XXX.150.88

Než slepičky koupil poslala jsem mu fotky každého kuřete stím,že si nejsem jista zda to jsou slepičky nebo kohoutci a oba jsme se zhodli,že to jsou asi slepičky tak si myslím,že nenaletěl .A přeji hodně uspěchů v chovu a jestli jsou všechni kohoutci task snad se podaří prodat .

26.9.2010 07:19
kikosandr

XXX.XXX.127.233

mismonik napsal(a):
Než slepičky koupil poslala jsem mu fotky každého kuřete stím,že si nejsem jista zda to jsou slepičky nebo kohoutci a oba jsme se zhodli,že to jsou asi slepičky tak si myslím,že nenaletěl .A přeji hodně uspěchů v chovu a jestli jsou všechni kohoutci task snad se podaří prodat .

ja sem neřekl a ani nenapsal že sem naletel - To napsali druzi ... A ani si to nemyslím protože mi bylo jedno co beru - tady sem chtel jenom ,,zjistit" co to je za pohlaví :)

26.9.2010 21:38
deaf lukas

XXX.XXX.56.200

Nakonec prodáváš všechny tři kohouty

27.9.2010 21:32
kikosandr

XXX.XXX.120.146

deaf lukas napsal(a):
Nakonec prodáváš všechny tři kohouty

Stejne se nikdo neozve a budou muset jit aspon 2 na polévku ....

27.9.2010 23:59
deaf lukas

XXX.XXX.56.200

No jo, kupují kohouty méně než slepičky. Nemůžu mít kohouta kvůli sousedům

28.9.2010 07:00
kikosandr

XXX.XXX.178.203

deaf lukas napsal(a):
No jo, kupují kohouty méně než slepičky. Nemůžu mít kohouta kvůli sousedům

No to bych se na to pekne v.... abych nemohl mit kohouta kvuli sousedum ... Ja mám ted 5kohoutu :D :D Ale je fakt že zatím kokrhá jenom jeden

28.9.2010 11:19
danurba

XXX.XXX.12.226

moc se v plemenech nevyznám, ale kohouti jsou to krásní. Co je to za plemeno? Já tu mám jednoho australáka, jednoho kříáženýho sumatráka, jednoho hamburčáka a jednoho bílýho čertvíco a jednoho zakrslýho rousnýho, ale ten má vlastní hejno slepiček. Pak mi tu pobíhá spousta kohoutů do polívky. Toho bílýho chci zabít a docela bych ho vyměnila za něco tak krásnýho, jako máte vy. Odkud jste a kolik byste za něj chtěl?

28.9.2010 11:58
kikosandr

XXX.XXX.178.203

danurba napsal(a):
moc se v plemenech nevyznám, ale kohouti jsou to krásní. Co je to za plemeno? Já tu mám jednoho australáka, jednoho kříáženýho sumatráka, jednoho hamburčáka a jednoho bílýho čertvíco a jednoho zakrslýho rousnýho, ale ten má vlastní hejno slepiček. Pak mi tu pobíhá spousta kohoutů do polívky. Toho bílýho chci zabít a docela bych ho vyměnila za něco tak krásnýho, jako máte vy. Odkud jste a kolik byste za něj chtěl?

Tohle by mel být kohout vyandotky stříbrně černě lemované (zdrobnělé). Jsem z Břeclavi a koupil sem je za 100kč ale ja hlavne budu rád když se jich zbavím - takže cena není tak duležitá

28.9.2010 12:40
danurba

XXX.XXX.12.226

tak to je pro mě moc daleko, jsem ze šumavy

30.9.2010 23:20
deaf lukas

XXX.XXX.56.200

Nakonec daruješ kohouty - nedokážeš dát kohouty do polívky, viď?

1.10.2010 09:58
ivankav

XXX.XXX.40.50

Za svobodna jsem chovala wyandotky stříbrné, ale velké ne zdrobnělé. Na kohouta bych tipovala jen kuře č. 1, u dalších dvou bych váhala, fotky nejsou moc jasné a taky záleží na stáří. Na ostruhy u kuřat nekoukejte, ty se projeví až u jasného kohouta, ale to ho už poznáte i podle ostatních znaků. Prohrábněte peří v sedlovém závěsu (u ocasu) a pokud tam vyrůstají nová pírka hodně špičatá (jako v krčním závěsu), je to kohout. Kulatá jsou slepičky. Hodně štěstí a pokud chcete něco chovat, měl byste se naučit nebát se i té polívky

Přidejte reakci

Přidat smajlík