Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
27.12.2010 14:59
d.fojtik214

XXX.XXX.38.92

co říkáte na líhen RCom, King Suro 20 .Vlastní te ji někdo ?
předem děkuji

27.12.2010 15:06
dorm

XXX.XXX.64.242

stejný nápad

27.12.2010 15:10
d.fojtik214

XXX.XXX.38.92

dorm napsal(a):
stejný nápad

vlastní te ji?

27.12.2010 15:31
dorm

XXX.XXX.64.242

chtěl bych a asi do ní půjdu

Přidejte reakci

Přidat smajlík