Slípka si staví hnízdo!

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
13.3.2011 15:29
chovatel.slepic

XXX.XXX.245.51

Zdravím všechny chovatele a chovatelky,
dnes 13.března mi slepička Brahmanek velkých sedla v rohu kurníka a začala si okolo sebe stavět kruh ze slámy a má otevřený zobák dokořán a z hluboka dýchá.Dnes taky snesla své první vejce.A když jindy zalezla do kurníku tak její druh ji hledal a vyhnal ven.Ale dnes si běhá sám venku ještě z jednim kohoutem.
Prosím o radu co s ní je.


Slavičínský

15.3.2011 08:00
kukuland

XXX.XXX.1.52

Za pár dní môžte pod ňu veselo podkladať vajcia a o par týždňov budete mať malé kuriatka. Naša sliepka keď sa stala kvočkou tiež mala podobné príznaky. Najprv som si myslel že je chorá, ale neskôr sa ukázal opak.

Přidejte reakci

Přidat smajlík