Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat zda-li by se dali někde sehnat slepice - Barnevelky a Rodajlenky ( Snad jsem to napsal správně ) Nevíte kde bych je mohl koupit a popř. za kolik??...:-)
Chtěl bych jednoho kohoutka a dvě slípky Pořád se nemohu dopídit za kolik, a kde bych je sehnal
Děkuji za odpověď :-)
Oba dva plemena mají sve kluby a kontakt na ně najdete na stránkach ČSCH - www.cschdz.eu-dr ůbež-chovatelské kluby.....Velmi dobrý výběr plemen.Chovu zdar.