Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
18.3.2011 17:55
koubicz

XXX.XXX.180.131

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat zda-li by se dali někde sehnat slepice - Barnevelky a Rodajlenky ( Snad jsem to napsal správně ) Nevíte kde bych je mohl koupit a popř. za kolik??...:-)

Chtěl bych jednoho kohoutka a dvě slípky Pořád se nemohu dopídit za kolik, a kde bych je sehnal

Děkuji za odpověď :-)

18.3.2011 18:13
marysh

XXX.XXX.146.76

Oba dva plemena mají sve kluby a kontakt na ně najdete na stránkach ČSCH - www.cschdz.eu-dr ůbež-chovatelské kluby.....Velmi dobrý výběr plemen.Chovu zdar.

Přidejte reakci

Přidat smajlík