Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
13.4.2011 15:57
rybka

XXX.XXX.201.155

Dobrý den, myslím, že tu někdo dával foto jak se svazují nožičky když se rozjíždějí a house či kuře se neumí postavit. Nemohu to však dohledat, mohl by mi někdo poradit, nebo poslat foto. Jedno z housátek je úplně rozplácnuté a místo aby chodilo tak se plazí na rozdíl od ostatních. Děkuji EvaP.

13.4.2011 19:19
rybka

XXX.XXX.201.155

OK. moc děkuji. Nožky jsem svázala a už se staví.

14.4.2011 14:24
rybka

XXX.XXX.201.155

Dobrý den, ráno jsem nožičky rozvázala, housátko už běhá jako ostatní, už ani nepoznám, které to bylo.

Přidejte reakci

Přidat smajlík