Ak máte niekto skúsenosti alebo rady ako ich rozkvokať a prijať aby si zasadla na hniezdo tak mi tu napíšte vopred ďakujem... pretože ja by som si chcel podsadiť jednu lebo my máme dve tak by som chcel jednu rozkvokať a podsadiť tak za rady ĎAKUJEM...