Hodvábničky , aké farebné raázy existujú...

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
30.8.2011 21:32
luxdkas

XXX.XXX.1.101

Ja mám také striebornošedé...a ešte ake existujú...? môžete pridať aj obrázky tých vaších HODVÁBNIČIEK...

Uživatel s deaktivovaným účtem

30.8.2011 21:51
Uživatel s deaktivovaným účtem

žluté, bílé, černé, splash, divoce zbarvené, červené, modré, perlové, krahujcové......

30.8.2011 21:54
luxdkas

XXX.XXX.1.101

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
žluté, bílé, černé, splash, divoce zbarvené, červené, modré, perlové, krahujcové......

Páni to dosť... a biele s kolumbijskou kresbou alebo také podobné asi niesu...či...?

Uživatel s deaktivovaným účtem

30.8.2011 21:55

Uživatel s deaktivovaným účtem

30.8.2011 21:56
Uživatel s deaktivovaným účtem

luxdkas napsal(a):
Páni to dosť... a biele s kolumbijskou kresbou alebo také podobné asi niesu...či...?

zřejmě ne, tedy alespoň jsem je nikde neviděl (míněno webové stránky)

30.8.2011 22:06
luxdkas

XXX.XXX.1.101

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
zřejmě ne, tedy alespoň jsem je nikde neviděl (míněno webové stránky)

Tie vaše sú krásne... takto na tejto fotke označené sú vyzerajú tie moje , nie je to moja fotka , ale fotka z inzerátu , od toho pána , od ktorého som ich kúpil... Takže aj to malé dieťa je od toho pána...

31.8.2011 06:58
zbosace

XXX.XXX.29.166

Pokúšal som sa o farebné z bielym chocholom ale ztroskotalo to. V priebehu mesiaca mi uhynuli všetky sliepočky F1. Kohútik z kolumbijskou kresbou tu bol nedávno ponúkaný v inzercii.

Uživatel s deaktivovaným účtem

31.8.2011 08:16
Uživatel s deaktivovaným účtem

zbosace napsal(a):
Pokúšal som sa o farebné z bielym chocholom ale ztroskotalo to. V priebehu mesiaca mi uhynuli všetky sliepočky F1. Kohútik z kolumbijskou kresbou tu bol nedávno ponúkaný v inzercii.

Tak to bych chtěl vážně vidět. Občas lidé nabízejí něco, co je ve skutečnosti něco jiného...Třeba měli na mysli právě "splash". M.

1.9.2011 07:50
zbosace

XXX.XXX.46.91

Škoda, už je ten inzerát vymazaný alebo ho neviem nájsť. Bolo to tu na IF.

2.9.2011 20:40
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Moje žluté

tady na moderce mám foto mého "kohoutka" na lince jak poznat pohlaví. Schválně - na Vaší foto to vpravo je slepička, ten uprostřed kohoutek?

Uživatel s deaktivovaným účtem

3.9.2011 08:50
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
tady na moderce mám foto mého "kohoutka" na lince jak poznat pohlaví. Schválně - na Vaší foto to vpravo je slepička, ten uprostřed kohoutek?

Přesně tak, uprostřed kohout, velvo a vpravo slepičky.

3.9.2011 20:09
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Přesně tak, uprostřed kohout, velvo a vpravo slepičky.

To jsem rád že jsem se trefil. Myslím, že jste k mému "něčemu" na lince jak poznat pohlaví již psal. prosím o zkouknutí posledních fotek, mě se to jeví jako slepička a na Váš názor dám, názory na pohlaví se liší. Moc děkuji a ať se Vám a chovu dobře daří.

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.9.2011 19:31
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
To jsem rád že jsem se trefil. Myslím, že jste k mému "něčemu" na lince jak poznat pohlaví již psal. prosím o zkouknutí posledních fotek, mě se to jeví jako slepička a na Váš názor dám, názory na pohlaví se liší. Moc děkuji a ať se Vám a chovu dobře daří.

To mě těší, zase tak velký znalec nejsem, ale podle podobnosti s mými pipkami si vážně myslím, že máte slepičku. Tak snad nezačne časem kokrhat...

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.9.2011 19:33
Uživatel s deaktivovaným účtem

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
To mě těší, zase tak velký znalec nejsem, ale podle podobnosti s mými pipkami si vážně myslím, že máte slepičku. Tak snad nezačne časem kokrhat...

Navíc je dost podobná mojí Bačkoře

4.9.2011 20:42
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Navíc je dost podobná mojí Bačkoře

Než jsem si stačil přečíst popisku, na první pohled ve mě hrklo, jak se moje Jiřinka dostala k Vám. Ode dneška jsme ji přiznali statut slípky po rodinné poradě. A jak jsem psal výše - At je to co je to, starší slepice ji moc nemusí, tak ji máme víceméně neustále doma a je moc spokojená. Ještě jednou děkuji všem a linku uzavírám s dobrým pocitem

Uživatel s deaktivovaným účtem

4.9.2011 21:09
Uživatel s deaktivovaným účtem

5.9.2011 18:54
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Moje žluté

Dobrý den frufru pokud jste z NB, JC,ME,MB nebo LI rád od Vás zakoupím odrostlejšího kohoutka k naší Jiřince
To by jim to slušelo josef_hajek@centrum.cz

Uživatel s deaktivovaným účtem

5.9.2011 19:53
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
Dobrý den frufru pokud jste z NB, JC,ME,MB nebo LI rád od Vás zakoupím odrostlejšího kohoutka k naší Jiřince
To by jim to slušelo josef_hajek@centrum.cz

To mě těší, nicméně uvidíme, co se příští rok vylíhne. Ale jsem z PB, pokud máte zájem, zkuste pana Žďárského z Rakous u Turnova, od něj je mám a vím ještě o jednom hovateli, co má od něj žluté. Pán jich měl hodně, třeba budete mít štěstí, kouhoutů je prý vždy nadbytek. Držím

Uživatel s deaktivovaným účtem

6.9.2011 22:07
Uživatel s deaktivovaným účtem

zbosace napsal(a):
Škoda, už je ten inzerát vymazaný alebo ho neviem nájsť. Bolo to tu na IF.

možná je to tohle, ale je to z amerického webu

7.9.2011 16:01
sigimaus90

XXX.XXX.71.154

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
To mě těší, nicméně uvidíme, co se příští rok vylíhne. Ale jsem z PB, pokud máte zájem, zkuste pana Žďárského z Rakous u Turnova, od něj je mám a vím ještě o jednom hovateli, co má od něj žluté. Pán jich měl hodně, třeba budete mít štěstí, kouhoutů je prý vždy nadbytek. Držím

Dobrý den, zkoušel jsem na netu dohledat pana Žďánského, ale s PC mi to moc nejde. Nemá, prosím, někdo kontakt či mail? Děkuji

Uživatel s deaktivovaným účtem

7.9.2011 19:20
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
Dobrý den, zkoušel jsem na netu dohledat pana Žďánského, ale s PC mi to moc nejde. Nemá, prosím, někdo kontakt či mail? Děkuji

hedvabnicka@email.cz

7.9.2011 23:31
zbosace

XXX.XXX.110.107

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
možná je to tohle, ale je to z amerického webu

Niečo podobné ale s výraznejšou kresbou a samozrejme na vyššej nohe ako sa chovajú u nás. Niekolko krát som sa k tomu inzerátu vrátil či dobre vidím ale znaky kolumbie tam boli na 100%. Nenašli ste tam na tých stránkach far. hodvábky s bielou chocholkou? Ja som ich videl na fr. stránkach ale nedal som si ich do oblúbených a nemôžem ich nájsť.

Uživatel s deaktivovaným účtem

8.9.2011 07:12
Uživatel s deaktivovaným účtem

zbosace napsal(a):
Niečo podobné ale s výraznejšou kresbou a samozrejme na vyššej nohe ako sa chovajú u nás. Niekolko krát som sa k tomu inzerátu vrátil či dobre vidím ale znaky kolumbie tam boli na 100%. Nenašli ste tam na tých stránkach far. hodvábky s bielou chocholkou? Ja som ich videl na fr. stránkach ale nedal som si ich do oblúbených a nemôžem ich nájsť.

Myslíte tedy něco ve stylu holanďanek? Nic takového jsem nenašel.

8.9.2011 13:06
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
hedvabnicka@email.cz

Milá/ý frurfu, moc děkuji, kohoutek a 1 slepička jsou již u Jiřinky.

Uživatel s deaktivovaným účtem

8.9.2011 13:39
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
Milá/ý frurfu, moc děkuji, kohoutek a 1 slepička jsou již u Jiřinky.

Tak to jsem rád Nakonec od p. Žďárského?

9.9.2011 20:58
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Tak to jsem rád Nakonec od p. Žďárského?

Ještě jednou moc děkuji, pan Ž´dárský je velmi ochotný a vstřícný pán. Se zájmem si prohlédl jeho chov, no je to něco fantastického Výsledek snad bude vidět na fotu, když se mi to povede. přivezl jsem si nejen kohoutka, ale i slepičku, takže hrdě hlásím, že mám již kmen žlutých vousatých a Jiřinka má rodinu.

P.S. foto trošku líznuté, příště se polepším

9.9.2011 21:37
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

sigimaus90 napsal(a):
Ještě jednou moc děkuji, pan Ž´dárský je velmi ochotný a vstřícný pán. Se zájmem si prohlédl jeho chov, no je to něco fantastického Výsledek snad bude vidět na fotu, když se mi to povede. přivezl jsem si nejen kohoutka, ale i slepičku, takže hrdě hlásím, že mám již kmen žlutých vousatých a Jiřinka má rodinu.

P.S. foto trošku líznuté, příště se polepším

PS.PS. Jiřinka je moc snaživá, přifařila se kvočně s čerstvě vylíhnutými kuřátky, ale když se spolu s kuřátkama drala pod kvočnu, tak to bylo moc nyní se musí věnovat kohoutkovi. Ten ji chtěl pojímat, ale hrozně vyvádí Ach jo, snad si zvykne

Uživatel s deaktivovaným účtem

10.9.2011 08:35
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
PS.PS. Jiřinka je moc snaživá, přifařila se kvočně s čerstvě vylíhnutými kuřátky, ale když se spolu s kuřátkama drala pod kvočnu, tak to bylo moc nyní se musí věnovat kohoutkovi. Ten ji chtěl pojímat, ale hrozně vyvádí Ach jo, snad si zvykne

Tak to je fajn, tak to vlastně doma máme příbuzenstvo. POtom se pochlubte kuřátky, jsem zvědavý. Já doufám, že příští rok taky budou i u nás, zatím holky "pilně" snáší, nejdřív jedna, teď druhá, Ginger chvilku měla snahu i kvokat, ale už je pozdě, tak snad se jim bude chtít i na jaře. Chovu zdar!

10.9.2011 15:02
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
Tak to je fajn, tak to vlastně doma máme příbuzenstvo. POtom se pochlubte kuřátky, jsem zvědavý. Já doufám, že příští rok taky budou i u nás, zatím holky "pilně" snáší, nejdřív jedna, teď druhá, Ginger chvilku měla snahu i kvokat, ale už je pozdě, tak snad se jim bude chtít i na jaře. Chovu zdar!

Dvakrát denně se modlím, než jdu ke zvěři, aby bylo vše v pořádku. Vajíčka byste teda neprodal? Mě od včera sedí další brahmanka.
Člověk podá prst a ten druhý chce hned ruku!!!

Uživatel s deaktivovaným účtem

10.9.2011 15:16
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
Dvakrát denně se modlím, než jdu ke zvěři, aby bylo vše v pořádku. Vajíčka byste teda neprodal? Mě od včera sedí další brahmanka.
Člověk podá prst a ten druhý chce hned ruku!!!

A vy hned na velkochov, jak koukám? No, popravdě je konzumujeme a ta nesnědená jsou už v lednici, takže z těch by asi nic nebylo.

10.9.2011 15:34
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

Nezlobte se, ale líná huba, holé neštěstí. Mezitím jsem dal dohromady 13 vajíček. No kdyby to klaplo i s těma prvníma kuřátkama, budou na výběr slepičky. tedˇještě kupuju bílého vousatého a to bude vše.

Uživatel s deaktivovaným účtem

10.9.2011 15:35
Uživatel s deaktivovaným účtem

sigimaus90 napsal(a):
Nezlobte se, ale líná huba, holé neštěstí. Mezitím jsem dal dohromady 13 vajíček. No kdyby to klaplo i s těma prvníma kuřátkama, budou na výběr slepičky. tedˇještě kupuju bílého vousatého a to bude vše.

to chápu, nezapomeňte, prosím, na fotky té vaší drobotiny.

10.9.2011 17:12
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

fotečka je z druhého dne stáří, hrozně běhaj sem a tam, budu se dále pokoušet o lepší fotky.

Přidejte reakci

Přidat smajlík