Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
31.8.2011 14:07
jabadaba

XXX.XXX.23.6

tak už jsem se zmohla k focení, co je to tedy za mutaci? Kohoutek je podle mě břízový, ta světlá slepička snad taky ale ta černá..no nevím. Koupila jsem je na výstavě jako celek. ale blb jsem se nezeptala...díky

31.8.2011 14:08
jabadaba

XXX.XXX.23.6

jabadaba napsal(a):
tak už jsem se zmohla k focení, co je to tedy za mutaci? Kohoutek je podle mě břízový, ta světlá slepička snad taky ale ta černá..no nevím. Koupila jsem je na výstavě jako celek. ale blb jsem se nezeptala...díky

další

Uživatel s deaktivovaným účtem

31.8.2011 15:51
Uživatel s deaktivovaným účtem

jabadaba napsal(a):
poslední

podle holandského vzorníku je toto černá zlatokrká

Uživatel s deaktivovaným účtem

31.8.2011 15:54
Uživatel s deaktivovaným účtem

jabadaba napsal(a):
další

a toto asi stříbřitě koroptví, jenže těch mutací je tam tolik a slepičky dost podobné

31.8.2011 16:55
pavelc

XXX.XXX.42.93

tak ze kohoutek je stribrokry a slepicka taky(ta prvni)

31.8.2011 16:59
pavelc

XXX.XXX.42.93

takhle vypada brizova slepice(je to blba fotka,ale aspon neco)

31.8.2011 17:05
jabadaba

XXX.XXX.23.6

tak ta černá k ním nepatří? to nechápu proč to nabízeli jako celek, hned mi to bylo divné

31.8.2011 17:24
pavelc

XXX.XXX.42.93

ta cerna k nim nepatri vubec ale kdyz to nakrizite tak budou pekny kurata zda vam nejde o "cisty" chov

3.9.2011 10:26
jabadaba

XXX.XXX.23.6

to jsou vaše slepičky na fotce? Sháním ještě 3slepičky stříbrokrké.

3.9.2011 14:10
pavelc

XXX.XXX.94.207

ano to jsou moje uz mam jen tri a bez kohouta a jsou rocnik 09

5.9.2011 17:47
jabadaba

XXX.XXX.23.6

aha, a odkud jste? ještě nosí? a vy by jste je prodal? Nebo dejte tip kde seženu rousné stříbrokrké, už nevím kde se ptát, asi jsem se dala na špatnou mutaci tady je můj email: marinci@seznam.cz

5.9.2011 23:26
marysh

XXX.XXX.146.76

Nooo,...slovo " mutace " není zrovna to správne - spravně je " barevný ráz " - mutace znamená trošičku něco jiního,ale nevadí.Stříbrokrké jsou opravdu dost vzácne a sehnat něco nepřibuzného bude těžké až nemožné u nás v ČR,budete muset sáhnou za hranice ( německo,rakousko,možná Slovesko - CV Nitra).Držím palečky.

10.9.2011 20:46
marysh

XXX.XXX.146.76

jabadaba napsal(a):
aha, a odkud jste? ještě nosí? a vy by jste je prodal? Nebo dejte tip kde seženu rousné stříbrokrké, už nevím kde se ptát, asi jsem se dala na špatnou mutaci tady je můj email: marinci@seznam.cz

Včera jsem viděl rousné stříbrokrké na výstavě v Ostravě - Klimkovicích.

Přidejte reakci

Přidat smajlík