Môžu mať hodvábničky zateplený kurník na Zimu...???

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
13.9.2011 20:44
luxdkas

XXX.XXX.1.101

A môžu v ňom byť , celú zimu , ale vonku v ich kurníčku...??? Prosím , každá rada mi pomôže , a ak to tu už bolo niekedy a sú tam obrázky , alebo aspoň rady , tak mi dajte link...ĎAKUJEM VŠETKÝM...

Uživatel s deaktivovaným účtem

13.9.2011 20:57
Uživatel s deaktivovaným účtem

luxdkas napsal(a):
A môžu v ňom byť , celú zimu , ale vonku v ich kurníčku...??? Prosím , každá rada mi pomôže , a ak to tu už bolo niekedy a sú tam obrázky , alebo aspoň rady , tak mi dajte link...ĎAKUJEM VŠETKÝM...

a proč by nemohly mít zateplený kurník? Nemyslel jste spíše nezateplený? Ten dotaz je nějaký "popletený", promiňte, ale na co se ptáte?

13.9.2011 21:21
luxdkas

XXX.XXX.1.101

Uživatel s deaktivovaným účtem napsal(a):
a proč by nemohly mít zateplený kurník? Nemyslel jste spíše nezateplený? Ten dotaz je nějaký "popletený", promiňte, ale na co se ptáte?

DObre , takže zateplený môžu mať , a nezateplený...? to asi nie...lebo by im bola zima...

13.9.2011 22:14
masak

XXX.XXX.253.239

zadavateli přestaň chlastat

13.9.2011 22:45
ildika

XXX.XXX.1.30

Taky mám ten dojem))
Jinak my jsme vždy měli hedvábničky v úplně obyčejném kurníčku, dokonce částečně otevřeném - nevzpomínám si, že by nějak strádaly. Možná někde na horách je to horší, ale jihomoravskou zimu snášely bez problémů.

13.9.2011 23:07
deaf lukas

XXX.XXX.161.251

zatepleny kurnik neni potreba. Pro slepice neni dobry kdyz v kurniku maji teplo i vlhko, proto se doporučuje kurnik studeny.
pup

14.9.2011 00:34
ildika

XXX.XXX.1.30

Já myslím, že hlavní je, aby tam nefoukalo a bylo tam sucho.

14.9.2011 13:34
luxdkas

XXX.XXX.1.101

ildika napsal(a):
Já myslím, že hlavní je, aby tam nefoukalo a bylo tam sucho.

ĎAKUJEM za všetky rady moc ste mi pohli a ináč , asi ťažko by som "chlastal" kedže mám 14 rokov...ale aj tak im pre istotu kurníček zateplíme...keby bola náhodou veľká zima...

14.9.2011 18:11
masak

XXX.XXX.253.239

aha chlastem to nebude ale pubertou.Vůbec nechápu k čemu bylo založené toto téma když sis odpověděl sám Prosím zkus napřed přemýšlet a potom psát jo?.

14.9.2011 18:17
jarda.d

XXX.XXX.160.127

nech ho bejt.

14.9.2011 20:04
luxdkas

XXX.XXX.1.101

masak napsal(a):
aha chlastem to nebude ale pubertou.Vůbec nechápu k čemu bylo založené toto téma když sis odpověděl sám Prosím zkus napřed přemýšlet a potom psát jo?.

No Dobre , tak mi povedzte , ako túto tému zmažem , a ja to zmažem...

14.9.2011 21:52
jarda.d

XXX.XXX.160.127

luxdkas napsal(a):
No Dobre , tak mi povedzte , ako túto tému zmažem , a ja to zmažem...

neřeš to masak se neposere

15.9.2011 09:24
luxdkas

XXX.XXX.1.101

jarda.d napsal(a):
neřeš to masak se neposere

ĎAKUJEM...

18.9.2011 15:34
dorm

XXX.XXX.64.242

ildika napsal(a):
Já myslím, že hlavní je, aby tam nefoukalo a bylo tam sucho.

přesně tak,zabiják je vlhko a průvan... zima ne!!!!..ještě doporučuji dobré hřady aby si schovaly běháky pod peří

18.9.2011 18:04
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

dorm napsal(a):
přesně tak,zabiják je vlhko a průvan... zima ne!!!!..ještě doporučuji dobré hřady aby si schovaly běháky pod peří

Vzhledem k průběhu dizkuze jenom zpřesňuji - zima jim nevadí !!!!

18.9.2011 18:34
luxdkas

XXX.XXX.1.101

sigimaus90 napsal(a):
Vzhledem k průběhu dizkuze jenom zpřesňuji - zima jim nevadí !!!!

ĎAkujem , veľmi si to vážim , že mi takto pomáhate...=))) mám ich prvý krát , tak o nich ešte neviem všetko...=)))

18.9.2011 19:07
dorm

XXX.XXX.64.242

sigimaus90 napsal(a):
Vzhledem k průběhu dizkuze jenom zpřesňuji - zima jim nevadí !!!!

ale tak to taky píšu,že zima neproč taky budou ještě rožhavené po podzimní orbě

18.9.2011 19:15
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

dorm napsal(a):
ale tak to taky píšu,že zima neproč taky budou ještě rožhavené po podzimní orbě

na Vás to nesměřovalo

18.9.2011 19:32
sigimaus90

XXX.XXX.12.15

jo, aha, dlouhej drát

Přidejte reakci

Přidat smajlík