Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
18.11.2011 21:19
mysak

XXX.XXX.46.80

Zdravím všechny příznivce drůbeže a ukážu několik málo amaterských fotek z výstavy. Kdo máte, tak se taky přidejte.

18.11.2011 21:21
mysak

XXX.XXX.46.80

německá zakrslá, elegantní plemeno pro ty, komu se nelíbí v dešti plouhající ocasy u fénixek.

18.11.2011 21:26
mysak

XXX.XXX.46.80

tak tenhle červenej vlašák - na tom jsem dlouho nechával oči.

18.11.2011 21:27
mysak

XXX.XXX.46.80

araukana černá, taky pěkné zvíře

18.11.2011 21:29
mysak

XXX.XXX.46.80

velmi pěkný kohout leghornky, kterému chybí poněkud bohatší ocas, snad mu to v dalším roce naroste, protože tohle už je hotové zvíře.

18.11.2011 21:30
oskar222

XXX.XXX.93.3

no doufám, že toho černýho araukaňáka prodávají!

18.11.2011 21:31
mysak

XXX.XXX.46.80

rýnská černá taky parádní zvíře a slepice vedle, kterou jsem nevyfotil, byla ještě lepší.
Tak to je odemě vše.
Juraj Kafka

19.11.2011 07:28
lampacz

XXX.XXX.85.145

Vsechny cerne araukany byly na prodej - vetsina arakan byla od pani Bockove, hezke kusy...

19.11.2011 13:03
oskar222

XXX.XXX.93.3

tak uz jsem take doma, dam sem nejake taky fotky, akorad jsem nemel nervy porad prostrkavat fotak skrz mrize...nejlip se foti miniplemena jinak celkove se mi libily tamni husy, opravdu krasne

19.11.2011 17:50
oskar222

XXX.XXX.93.3

uz si nepamatuji jak se jmenuje tato černoška, ale je velmi originální!

19.11.2011 19:22
marysh

XXX.XXX.146.76

oskar222 napsal(a):
zakrslá modrozlatá wyandotka

Ne zakrslá ale zdrobnělá,

19.11.2011 19:32
oskar222

XXX.XXX.93.3

ano, timto se omlouvam za tuto hrubku

19.11.2011 20:09
marysh

XXX.XXX.146.76

oskar222 napsal(a):
ano, timto se omlouvam za tuto hrubku

Omluva nebude přijata pokud tady okamžitě nevložite další fotografie,

5.1.2012 20:12
oskar222

XXX.XXX.93.3

nevíte prosím kdo a odkud je ten, kdo na této výstavě vystavoval krůty české bíle lemované? děkuji

6.1.2012 09:08
lydie

XXX.XXX.70.117

divoké nebo šedě divoké?

7.1.2012 18:17
oskar222

XXX.XXX.93.3

ty divoké..díky!

Přidejte reakci

Přidat smajlík