Přerov - výstava drobného zvířectva 25.11.2011

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
26.11.2011 15:59
lydie

XXX.XXX.70.117

Pátek dopoledne..
Krůty šedé divoké bíle lemované - krůtička 95 EL

26.11.2011 16:06
lydie

XXX.XXX.70.117

brahmánky žluté černě kolumbijské

26.11.2011 20:04
lydie

XXX.XXX.70.117

oc.lístek kohouta araucany divoce zbarvené

26.11.2011 20:26
lydie

XXX.XXX.70.117

neskutečně kontaktní husička (asi landéská), každého, kdo se přiblížil jemně oštipovala

26.11.2011 21:10
oskar222

XXX.XXX.93.3

uzasne fotky, mimoradne kvalitni se zdaly araukany, skoda, ze skoro vse ohledne araukan je na vychode snad se to zmeni, jinak ta husicka me prekvapila jak byla krotka nejen na sveho chovatele

27.11.2011 08:33
marysh

XXX.XXX.146.76

oskar222 napsal(a):
uzasne fotky, mimoradne kvalitni se zdaly araukany, skoda, ze skoro vse ohledne araukan je na vychode snad se to zmeni, jinak ta husicka me prekvapila jak byla krotka nejen na sveho chovatele

Araukany tam měly speciálku,bylo jich tam habakuk !!!

27.11.2011 08:38
marysh

XXX.XXX.146.76

lydie napsal(a):
Pátek dopoledne..
Krůty šedé divoké bíle lemované - krůtička 95 EL

Jen upřesním - Krůty ČESKÉ šedé divoké bílelemované

27.11.2011 10:04
lydie

XXX.XXX.70.117

marysh napsal(a):
Jen upřesním - Krůty ČESKÉ šedé divoké bílelemované

Správná poznámka

27.11.2011 16:00
cerny.kamil

XXX.XXX.3.7

Na http://okcpreckov.blog.cz/ jsem umístil pár fotek z Přerova. Z drůbeže jsem fotil to, co mi padlo do oka. A taky Vám děkuji za případné upřesnění názvů plemen, ne u všeho jsem si byl jist a raději jsem netipoval.
A také děkuji za výše upřesněný název Naší krůty - také jsem to neměl zprvu správně.

27.11.2011 16:38
lydie

XXX.XXX.70.117

mě odkaz nefunguje

27.11.2011 16:56
lydie

XXX.XXX.70.117

už ano

12.12.2011 15:55
spiritv.s.

XXX.XXX.3.209

oskar222 napsal(a):
uzasne fotky, mimoradne kvalitni se zdaly araukany, skoda, ze skoro vse ohledne araukan je na vychode snad se to zmeni, jinak ta husicka me prekvapila jak byla krotka nejen na sveho chovatele

Dobrý den,
nebojte dočkáte se, na klubové schůzi se dohodla další výstava na 12 -13. 10 2012 v Novém Městě nad Metují
a jen pro doplnění bylo tam 122 ks Araukan

12.12.2011 17:52
oskar222

XXX.XXX.93.3

sice to taky neni kousek (207km), ale uz je to kratsi nez do Přerova, takže k zahozeni to není

13.12.2011 22:39
spiritv.s.

XXX.XXX.3.209

oskar222 napsal(a):
sice to taky neni kousek (207km), ale uz je to kratsi nez do Přerova, takže k zahozeni to není

No pak už jen zbývá rada ...pořádně se do toho chovatelství zažrat a nebo návštěvu výstavy spojit ještě s jiným zážitkem my letos třeba jeli 200 km pro hedvábničky a sfoukli jsme hned i Macochu

Zase návštěva speciálky dává skvělou příležitost sehnat kvalitní zvířata

18.12.2011 12:10
havok

XXX.XXX.29.45

pekna vystava osobne jsem byl uz na posuzovani byly tam nadherne zvirata nejvic mne mezi nema ucarovaly sumatranky ty byly paradni a jeste zakrsle vlasky proste nadherny

Přidejte reakci

Přidat smajlík