chovatelpepa
napsal(a):
A jaké máte webovky????
kde asi???kde to spousta lidí ani netuší a škemrají o mejl,webovky atd...když budeš přihlášen klikni na jeho nick a dostaneš se do chovatelského profilu..no a tam je co??? pokud to má vyplněno, tak vše,mejl,web,tel.a co chová