- levnější asi nebudou !!!

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků
17.3.2012 20:50
dorm

XXX.XXX.64.242

beda napsal(a):
!

To chcíííí...nebo doporučuji proti predátorům...no co? budete je mít na očích né!?

17.3.2012 21:00
ddrahnak

XXX.XXX.184.148

Ale predstavte si ten smrad..

17.3.2012 21:28
matus111

XXX.XXX.100.158

ddrahnak napsal(a):
Ale predstavte si ten smrad..

ste realista

18.3.2012 07:37
michaell

XXX.XXX.158.116

matus111 napsal(a):
ste realista

to je vtípek pro měštáky,ty nevědí jak slepice žije

Gallus

18.3.2012 08:07
Gallus

XXX.XXX.75.167

ddrahnak napsal(a):
Ale predstavte si ten smrad..

Nemajte strach, sliepky si dokážu zvyknúť aj na smrad

18.3.2012 09:20
misa217

XXX.XXX.157.65

Jo jo a na balkoně koně a ve vaně prase

18.3.2012 14:14
joginger

XXX.XXX.127.37

Gallus napsal(a):
Nemajte strach, sliepky si dokážu zvyknúť aj na smrad

19.3.2012 12:53
trudinka

XXX.XXX.109.168

sááákriš to je nádhera,jde vidět,že češi přijdou na všechno Bydlet ve městě tak do toho snad jdu...Dobrý vtip

19.3.2012 18:55
eden

XXX.XXX.45.195

Mají jim po bytě lítat papoušci nebo pochodovat slepice. Pták jako pták a ze slepic mají na víc vejce, z papouška jen křik

20.3.2012 22:01
george.kyncl

XXX.XXX.65.254

No se tomu smejete ale moje pritelkyne dnes videla jak si neco podobneho v Chrudimi stehuji do bytovky Bylo to jen o trochu jine nez to z Ikey podle toho co popisovala.George

Přidejte reakci

Přidat smajlík