Amroks na strednom Slovensku.

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 09:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.2

Prosim vas,poznate niekto chovatela Amroksiek v okoli Zvolena,Levic,ktory aj predava kuriatka.Vopred vam dakujem za kontakt!

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 12:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.220.61

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Prosim vas,poznate niekto chovatela Amroksiek v okoli Zvolena,Levic,ktory aj predava kuriatka.Vopred vam dakujem za kontakt!

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/7182553/Kuriatka.php - stačí troška pohľadať priateľu.
Tak nech kúpa vyjde a nech sa kuriatka vydaria. Mimochodom tiež o nich premýšľam, ale mám už oravky a rodajlenky.
Tak neviem, či by toho už nebolo priveľa.
pijo.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 14:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.2

priatelka hladala som,dokonca som aj volala do Velkych Kostolian,ale momentalne nema.Srdecna vdaka! Zavolam,hadam sa mi postasti,nieje to daleko.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 14:56
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.2

Aj ja mam Orpingtonky a mam objednane Tetra.Mam este dedinsku zmes,ktoru by som uz po vyneseni nechcela,prelietavaju plot a ked su bez zmesky,nieje z nich velky uzitok.Amroksky sa mi pacia uz dlho a vraj su nenarocne a krasne.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 15:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.111.100

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/7182553/Kuriatka.php - stačí troška pohľadať priateľu.
Tak nech kúpa vyjde a nech sa kuriatka vydaria. Mimochodom tiež o nich premýšľam, ale mám už oravky a rodajlenky.
Tak neviem, či by toho už nebolo priveľa.
pijo.

Ako sa majú Oravky ? DR

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 16:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.178.2

pijo...........este raz srdecna vdaka!Mam ich uz aj zajednane na pondelok.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 20:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.220.61

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
priatelka hladala som,dokonca som aj volala do Velkych Kostolian,ale momentalne nema.Srdecna vdaka! Zavolam,hadam sa mi postasti,nieje to daleko.

Tak to sa ospravedlňujem. Práve včera som bol vo Velkych Kostolanoch, tiež som volal kvôli amrokskám, no nakoniec som vzal rodajlenky. Amroksky vraj budú až v apríli.
Tak veľa chovateľských úspecov. pijo.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 20:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.220.61

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Ako sa majú Oravky ? DR

Servus Dano. Oravky sa majú k svetu, sú neuveriteľne čulé a parádne rastú. Ešte raz srdečná vďaka, mám z nich
úprimnú radosť. pijo.

Neregistrovaný uživatel

18.3.2011 23:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.125

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Servus Dano. Oravky sa majú k svetu, sú neuveriteľne čulé a parádne rastú. Ešte raz srdečná vďaka, mám z nich
úprimnú radosť. pijo.

SUPER, SUPER, SUPER DR

Neregistrovaný uživatel

19.3.2011 18:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.220.61

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
SUPER, SUPER, SUPER DR

Ak bude čas, nafotím a dám na moderku do Tvojho vlákna "oravka žltohnedá". Sú fakt krásne.
pijo.

Přidejte reakci

Přidat smajlík