Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.3.2011 14:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.170.242

pre pefa moderované fórum neda mi to ale asi nemate pravdu stou liahňov to je celkom iná nie čo ste dal foto

Neregistrovaný uživatel

19.3.2011 14:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

to bych neřekl!!rozdíl je jen v barvě víka,ale pořád je to sra...cleo..vůbec nechápu jak to někdo může vyrábět a ještě hůř prodávat a chválit..chudák pefův kohout skončil v polévce s podezřením na jalovost a přitom za to mohla líheň cleo...PROSÍM UŽ TADY TU LÍHEŇ NEŘEŠTE,NECHVALTE,NENABÍZEJTE,VYLÍHNETE TOHO DOMA VÍC V PEŘINÁCH NEŽ V CLEU

Neregistrovaný uživatel

19.3.2011 17:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.33.199

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
to bych neřekl!!rozdíl je jen v barvě víka,ale pořád je to sra...cleo..vůbec nechápu jak to někdo může vyrábět a ještě hůř prodávat a chválit..chudák pefův kohout skončil v polévce s podezřením na jalovost a přitom za to mohla líheň cleo...PROSÍM UŽ TADY TU LÍHEŇ NEŘEŠTE,NECHVALTE,NENABÍZEJTE,VYLÍHNETE TOHO DOMA VÍC V PEŘINÁCH NEŽ V CLEU

...presne moj nazor... siri sa to tu ako nejaka epidemia....

Přidejte reakci

Přidat smajlík