Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

19.3.2011 15:27
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.27

Dobrý den.

Mám 2 kříženece landenské x české husy. Jak poznám, zda je to páreček nebo ne? Řekla bych, že by to měl být kluk a holka, ale husa nechce snášet... Kdy vlastně tyto husy dospívají a snáší vajíčka? Popř, co dělám špatně ?

Děkuji

Neregistrovaný uživatel

21.3.2011 12:42
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.171.58

Je jaro hormony se bouří, tak vemte na dvůr souseda, nejlépe chlapa, to oni poznají, houser ho pěkně prožene (možná i štípne), husa u toho bude vydatně "pomáhat" hlasitým řevem

Neregistrovaný uživatel

21.3.2011 14:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.76

Nooo.....ještě ,že jste paní neposlal ke kartářce.Pokud chováte husy tak je nejvyžší čas se naučit je vyseksovat.Bylo to tady popsane u mnohorát,ale nejlepší je pozvat opravdového chovatele hus a on vám to během par minut vyseksuje a naučí.

Neregistrovaný uživatel

22.3.2011 17:21
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.27

Huráááá
Tak už začala snášet a i ten štípanec od housera jsem dostala, začal být pěkně protivný .... Děkuji za rady... Na chovatele čekám už od prosince, ale je na tom s časem asi jako všichni.

Přeji hezký den :)

Neregistrovaný uživatel

23.3.2011 10:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.171.58

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nooo.....ještě ,že jste paní neposlal ke kartářce.Pokud chováte husy tak je nejvyžší čas se naučit je vyseksovat.Bylo to tady popsane u mnohorát,ale nejlepší je pozvat opravdového chovatele hus a on vám to během par minut vyseksuje a naučí.

ÁÁle no tak, samozřejmě, že to poznám i jinak, podle postoje, chování nebo vytlačením penisu, ale pro začátečníka a v téhle době je štípanec lepší než kartářka. Vy máte nejvyšší čas zlepšit si pravopis. Ivana

Neregistrovaný uživatel

23.3.2011 10:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.2

Za pravopis se omlouvam,češtinu se snažím učit už pár let......( nedokážu pochopit čárky).Ještě že to husy vyřešily za nás,už bychom zase dělali ze sebe chytráky.

Přidejte reakci

Přidat smajlík