Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.30
Tak tento pátek a sobotu je v Brandýse n/L poprvé farmářský trh je to bejvále bbs -vstup a parkoviště je prej zdarma .Já bydlím blízko tak to pojedu okouknout a dám vědět jak to dopadlo třeba tam už má taky někdo naplánovanej výlet renda
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.30
Tak zatím tam toho moc nebylo no co dodat -škoda cesty ale snad se to zlepší renda