Kde seženu kvalitní pižmovou kachnu ne žádné barbarie?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 12:48
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.156.226

sháním v Praze a okolí.

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 15:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.255.186

Také se připojuji k dotazu. Karlovy Vary a okolí.

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 15:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.150.88

Také by ráda věděla v Olomouci a okolí.

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 15:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.245

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
sháním v Praze a okolí.

Nedávno jsem dával inzerát stačí pouze číst inzeráty 10 km od Prahy ,bohužel nidko se neozval a tak jsem aspon vyzkoušel škubačku škoda měl jsem jich dost .renda

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 17:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

vážení přátelé chovný kachny ,slepice a a jiná drůbež se dobře schání od léta do zimy a né, když už máme nasazeno popřípadě už líhneme. Těžko bude někdo nechávat volnou drůbež nato aby z ní neměl užitek.

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 17:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.8

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nedávno jsem dával inzerát stačí pouze číst inzeráty 10 km od Prahy ,bohužel nidko se neozval a tak jsem aspon vyzkoušel škubačku škoda měl jsem jich dost .renda

Káčata náhodou nemáte?Tom

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 18:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.255.186

Opravuji svůj příspěvek číslo 2. scháním kachňata pižmovek...nebo i mladší kusy......
omlouvám se...chovný pár zatím ne, chtěl bych to vypiplat od malých:)

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 19:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.119.241

pokud vše dopadne já budu mít kachňata v červnu sem zvědavá jestli si je někdo koupí jinak za kolik je prodáváte

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 20:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.160.245

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Káčata náhodou nemáte?Tom

Zatím nemám nic -cca za týden ale malé kachnata neprodávám ,vždy pouze dospělé kusy vhodné do chovu Brandýs n/L .renda

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 21:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.130

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Také by ráda věděla v Olomouci a okolí.

mám-prodám,napište svůj mejl

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 22:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.158.116

Ustí nad Labem a okolí prodám nepříbuzná káčata. Michael

Neregistrovaný uživatel

3.5.2011 22:52
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.45.2

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Zatím nemám nic -cca za týden ale malé kachnata neprodávám ,vždy pouze dospělé kusy vhodné do chovu Brandýs n/L .renda

Dík,za odpověd´ Tom

Neregistrovaný uživatel

4.5.2011 00:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.163.127

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Nedávno jsem dával inzerát stačí pouze číst inzeráty 10 km od Prahy ,bohužel nidko se neozval a tak jsem aspon vyzkoušel škubačku škoda měl jsem jich dost .renda

to je škoda já si v zimě pořídil 2 pižmovky ale až teď na jaře se ukázalo že málo snesli vajec a nepokračujou ve snášce a ani se nepokusili zasednout..
těšil sem se na chov kachen a tak sem zvolil pižmovky abych si nemusel kupovat líheň.. a zrovna jsem natrefil na nekvalitní chovnej materiál jen by mě zajímalo jestli to chovatel věděl co mi prodává..
Můžete mi prosím Rendo poslat email co všechno chováte za drůbež? c.martin@volny.cz Děkuji.

Neregistrovaný uživatel

24.6.2011 16:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.156.234

dobry den muzete mi nekdo poradit chovam kachny pizmove 5 let a to se mi jeste nestalo visedela 12 kacat a hned je uklovala vsechna co mam delat. pustit ji spatky kacerovi nebo zabyt .

Přidejte reakci

Přidat smajlík