Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.45.0
Dobrý den,
hledám kontakt na chovatele indických běžců z okolí Brna.
Předem děkuji pokud se někdo najde a ozve.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.158.244
Zdravím není běžec jako běžec někteří běžci kolem běžců opravdu jen běželi, hlavně si je nenechte posílat můžete být nemile překvapeni. A jestli je chcete na slimáky omyl ty Vám posbírají všechny kachny vyzkoušeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.156.74
Je to unikátna reklama na predaj bežcov a potom sa za nenormálne ceny ponúkajú zvieratá neštandardné vo farbe i postoji. Uvítal by som fotoreportáž na moderke čo všetko chovatelia považujú za bežce.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.146.76
Kachny indičtí běžci jsou ideální pro zběr slimáků protože jim žáden slimák neuteče ........Všechny kachny zbírají slimáky a čim větší plemeno tim více slimáku sežere.Tento reklamní trik pomůže zachránít chovy běžců a přispěje k jejich rozšiření stejně jako trik s bezcholesterolovymí vajičkami u araukan pomohl rozšířit jejich chovy - tak my chovatele budeme tvrdit,že běžci jsou nejlepší
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.100.116
Jiní jsou v tom, že žerou jenom slimáky a jinou havěť, saláty a ostatní zeleň nechají na pokoji, což mám vyzkoušeno a nepotřebují rybník. Ale musí to být běžci a né ti co kolem běžců jen běželi. Skromný dotaz - co to znamená být chovatel - stačí, že se mně jich pár vylíhlo?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.100.116
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Dobrý den,
hledám kontakt na chovatele indických běžců z okolí Brna.
Předem děkuji pokud se někdo najde a ozve.
Dobrý den, pár mně jich běhá po zahradě, pár jich mám v odchovně, kdyžtak pošlete mail.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.150.88
Také se nám vylíhlo pět káčátek tak doufám,že příště bude víc odkud jste a jakou máte barvu,že bysme pak mohli vyměnit nepříbuzné kačery mi jsme ze SeverníMoravy
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.100.116
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Také se nám vylíhlo pět káčátek tak doufám,že příště bude víc odkud jste a jakou máte barvu,že bysme pak mohli vyměnit nepříbuzné kačery mi jsme ze SeverníMoravy
Jsme z Brna, ale jezdíme často do Králík. k.tkacukova@seznam.cz