Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

13.6.2011 14:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.255.157

Dobrý den. Včera jsme museli zabít jednu z nosnic, byla divná pár dní, ale přikládali jsme to k tomu, že měla nateklou a horkou nohu. Normálně žrala, ale pomalu ani nechodila. Radši jsme jí tedy zabili než aby chcípla. Při kuchání jsme zjistili, že játra vůbec neodpovídá své barvě, ale byla barvy hořčice a hodně měkká. Takže otázka zní? Co to mohlo být????? Jinak byla plná vajíček, takže by normálně nosila..... díky za odpovědi ....Nikola

Neregistrovaný uživatel

13.6.2011 14:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den. Včera jsme museli zabít jednu z nosnic, byla divná pár dní, ale přikládali jsme to k tomu, že měla nateklou a horkou nohu. Normálně žrala, ale pomalu ani nechodila. Radši jsme jí tedy zabili než aby chcípla. Při kuchání jsme zjistili, že játra vůbec neodpovídá své barvě, ale byla barvy hořčice a hodně měkká. Takže otázka zní? Co to mohlo být????? Jinak byla plná vajíček, takže by normálně nosila..... díky za odpovědi ....Nikola

pokud měla nažloutlá játra, byla dost zatučnělá. Ale zas mi tam moc nesedí ta měkkost... Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

13.6.2011 15:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.255.157

No právě že bylo hodně zatučnělá....játra jsme nakonec vyhodili...fakt se nám nezdála...Nikola

Neregistrovaný uživatel

13.6.2011 15:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
No právě že bylo hodně zatučnělá....játra jsme nakonec vyhodili...fakt se nám nezdála...Nikola

pokud byla i jinak tučná, tak je dost pravděpodobné, že měla zatučnělá i játra a nic víc jim nebylo. My taková dáváme kočkám /psům. A v pohodě. Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

13.6.2011 17:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.101.77

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den. Včera jsme museli zabít jednu z nosnic, byla divná pár dní, ale přikládali jsme to k tomu, že měla nateklou a horkou nohu. Normálně žrala, ale pomalu ani nechodila. Radši jsme jí tedy zabili než aby chcípla. Při kuchání jsme zjistili, že játra vůbec neodpovídá své barvě, ale byla barvy hořčice a hodně měkká. Takže otázka zní? Co to mohlo být????? Jinak byla plná vajíček, takže by normálně nosila..... díky za odpovědi ....Nikola

je to tuková degenerace jater, u nosnic běžná záležitost - normálně poživatelné
Jiřina

Přidejte reakci

Přidat smajlík