Někdo chová zdrobnělé vlašky rodobarvé?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 11:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.195.138

Mám zájem o kuřátka zdrobnělých vlašek rodobarvých. Mám pocit, že někdo tady nabídl. Ale nemůžu to najít.
Jinak jak mám najít kontakt chovatelů různých plemen slepic? Vím, že někde pod http://www.cschdz.eu/ , ale nemůžu to najít
Díky. pup

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 11:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

je to jednoduché zadat klub ......... třeba vlašek , plymutek , králíků atd. do vyyhledavače a mašina pracuje za Vás.

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 12:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.76.17

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Mám zájem o kuřátka zdrobnělých vlašek rodobarvých. Mám pocit, že někdo tady nabídl. Ale nemůžu to najít.
Jinak jak mám najít kontakt chovatelů různých plemen slepic? Vím, že někde pod http://www.cschdz.eu/ , ale nemůžu to najít
Díky. pup

Je přímo klub vlašek - zadejte do vyhledávače a myslím, že tam budou mít i kontakty na chovatele. S.

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 18:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.161.251

Jejda, to mě nenapadlo. Tak děkuji
pup

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 18:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.161.251

Tak nic jsem nenašel
pup

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 21:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

S těma zdrobnělajma je to problém v jakém koliv barevném rázu nejenom u vlašek.

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 22:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.97.148

Mně se vylíhla tři kuřátka zdrobnělé vlašky stříbrné - aspoň doufám, že to budou ony!

Neregistrovaný uživatel

28.6.2011 23:53
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.26.38

Našel sem chovatele koroptvích ?!? Napište email adresu pošlu Vám to jestly chcete ?!
m.

Neregistrovaný uživatel

29.6.2011 00:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.93.198

Mohu se zeptat kolik tak stojí násadová vajíčka těchto slepiček?

Neregistrovaný uživatel

29.6.2011 01:27
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.79.125

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Našel sem chovatele koroptvích ?!? Napište email adresu pošlu Vám to jestly chcete ?!
m.

no, ale já chci vlašky rodobarvé (lépe zdrobnělé, pokud to neseženu, tak asi si pořídím klasické), ne koroptví.
pup

Neregistrovaný uživatel

29.6.2011 14:55
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

já mám 5 barevných rázů schází mi ještě některé a to je problém u nás sehnat.Tak i s výměnou kohouta pro nepříbuznost.

Neregistrovaný uživatel

29.6.2011 21:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.244.234

Zdrobnělé vlašky se v rodobarvém rázu n e v y s k y t u j í a ani nebyly vyšlechtěny.
Jirka.

Neregistrovaný uživatel

30.6.2011 00:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.26.38

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
no, ale já chci vlašky rodobarvé (lépe zdrobnělé, pokud to neseženu, tak asi si pořídím klasické), ne koroptví.
pup

Jojo chtěl jsem jen pomoct a samozřejmě jsem myslel zdrobnělé tak jak jste to psal !!! No a pro informaci poučte nás , co jsou (KLASICKÉ) ??? Barevný ráz , nebo forma (velká,zdrobnělá) ?????
m.

Neregistrovaný uživatel

30.6.2011 11:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.52.31

zdrobnělá - menší, "zakrslý" slepice. Stejné plemeno jako klasické.
klasická - velká klasicky slepice
zakrslá - plemeno pouze u menších, klasické neexistuje (např. sebritka)

Snažil jsem vysvětlit...
pup

Neregistrovaný uživatel

30.6.2011 13:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

napište jakého barevného rázu popřípadě štepení je ta velká klasická mám vlašky několik let ať se poučim i ostatní čtenáři a pisatelé. Tady na Fauně v odborných článcích je toho hodně napsáno .

Neregistrovaný uživatel

30.6.2011 15:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.229.163

Dobrý den kdo Vám to říkal zdrobnělé Vlašky rodobarvé se chovají jak v Německu tak v Rakousku

Jirka

Neregistrovaný uživatel

30.6.2011 21:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.244.234

Nevím jestli je mají v Německu či Rakousku, ale u nás v ČR jsem je nikdy a nikde neviděl. Jirka

Neregistrovaný uživatel

7.7.2011 09:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.134.33

Fakt? Možná nebude pro mě problém dojet do Neměcka pro vlašky Ale němčitu jsem laik
pup

Přidejte reakci

Přidat smajlík