Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.195.138
Mám zájem o kuřátka zdrobnělých vlašek rodobarvých. Mám pocit, že někdo tady nabídl. Ale nemůžu to najít.
Jinak jak mám najít kontakt chovatelů různých plemen slepic? Vím, že někde pod http://www.cschdz.eu/ , ale nemůžu to najít
Díky. pup
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.50
je to jednoduché zadat klub ......... třeba vlašek , plymutek , králíků atd. do vyyhledavače a mašina pracuje za Vás.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.76.17
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Mám zájem o kuřátka zdrobnělých vlašek rodobarvých. Mám pocit, že někdo tady nabídl. Ale nemůžu to najít.
Jinak jak mám najít kontakt chovatelů různých plemen slepic? Vím, že někde pod http://www.cschdz.eu/ , ale nemůžu to najít
Díky. pup
Je přímo klub vlašek - zadejte do vyhledávače a myslím, že tam budou mít i kontakty na chovatele. S.
Neregistrovaný uživatel
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.161.251
Jejda, to mě nenapadlo. Tak děkuji
pup
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.161.251
Tak nic jsem nenašel
pup
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.50
S těma zdrobnělajma je to problém v jakém koliv barevném rázu nejenom u vlašek.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.97.148
Mně se vylíhla tři kuřátka zdrobnělé vlašky stříbrné - aspoň doufám, že to budou ony!
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.26.38
Našel sem chovatele koroptvích ?!? Napište email adresu pošlu Vám to jestly chcete ?!
m.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.93.198
Mohu se zeptat kolik tak stojí násadová vajíčka těchto slepiček?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.79.125
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
Našel sem chovatele koroptvích ?!? Napište email adresu pošlu Vám to jestly chcete ?!
m.
no, ale já chci vlašky rodobarvé (lépe zdrobnělé, pokud to neseženu, tak asi si pořídím klasické), ne koroptví.
pup
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.50
já mám 5 barevných rázů schází mi ještě některé a to je problém u nás sehnat.Tak i s výměnou kohouta pro nepříbuznost.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.244.234
Zdrobnělé vlašky se v rodobarvém rázu n e v y s k y t u j í a ani nebyly vyšlechtěny.
Jirka.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.26.38
Neregistrovaný uživatel
napsal(a):
no, ale já chci vlašky rodobarvé (lépe zdrobnělé, pokud to neseženu, tak asi si pořídím klasické), ne koroptví.
pup
Jojo chtěl jsem jen pomoct a samozřejmě jsem myslel zdrobnělé tak jak jste to psal !!! No a pro informaci poučte nás , co jsou (KLASICKÉ) ??? Barevný ráz , nebo forma (velká,zdrobnělá) ?????
m.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.52.31
zdrobnělá - menší, "zakrslý" slepice. Stejné plemeno jako klasické.
klasická - velká klasicky slepice
zakrslá - plemeno pouze u menších, klasické neexistuje (např. sebritka)
Snažil jsem vysvětlit...
pup
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.92.50
napište jakého barevného rázu popřípadě štepení je ta velká klasická mám vlašky několik let ať se poučim i ostatní čtenáři a pisatelé. Tady na Fauně v odborných článcích je toho hodně napsáno .
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.229.163
Dobrý den kdo Vám to říkal zdrobnělé Vlašky rodobarvé se chovají jak v Německu tak v Rakousku
Jirka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.244.234
Nevím jestli je mají v Německu či Rakousku, ale u nás v ČR jsem je nikdy a nikde neviděl. Jirka
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.134.33
Fakt? Možná nebude pro mě problém dojet do Neměcka pro vlašky Ale němčitu jsem laik
pup