Za kolik vejce od perliček

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

1.7.2011 18:26
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.97.66

Přeji pěkný den.

Dobrý den,plánujeme chov perliček,v neděli si pro ně jedeme a chtěla jsem se zeptat chovatelů perliček jaká jsou vejce - velikost,chuť,doba přípravy (zda stejně jak u slepičího) a v případě zdatné snášky za kolik se takové vajíčko běžně prodává.
Děkuji moc všem za odpověď.
Myška

Neregistrovaný uživatel

1.7.2011 20:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Přeji pěkný den.

Dobrý den,plánujeme chov perliček,v neděli si pro ně jedeme a chtěla jsem se zeptat chovatelů perliček jaká jsou vejce - velikost,chuť,doba přípravy (zda stejně jak u slepičího) a v případě zdatné snášky za kolik se takové vajíčko běžně prodává.
Děkuji moc všem za odpověď.
Myška

Velikost menší slepičí, chuť mi přijde stejná, pozor na skořápky - jsou neuvěřitelně tvrdé a mamce se povedlo odrazit kousek hrnku, když ho chtěla rozklepnout. Dělala jsem si srandu, že chtít někoho zabít, použiju je. Doba přípravy stejně jako slepičí.

Nevím, jak na konzum, ale na líhnutí okolo 15,- /ks. Zuzka F.

PS: Pokud by jste chtěla, mám nafocená vajíčka vedle dalších (slepičí, paví, atd. - asi 7 druhů). Tak mi sem dyštak dejte mailík či mi písněte (lavacca@seznam.cz) a pošlu vám je.

Neregistrovaný uživatel

2.7.2011 10:36
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.2

Zuska zapomněla přidat,že vydží delší skladování,mají více oranžové žloutky a perličky dost rady zanášejí.....Konzumní se prodávají tak kolem 3,-Kč.

Neregistrovaný uživatel

2.7.2011 11:14
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.1

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Zuska zapomněla přidat,že vydží delší skladování,mají více oranžové žloutky a perličky dost rady zanášejí.....Konzumní se prodávají tak kolem 3,-Kč.

to jsem dodala na mail. :) Zuzka F.

Neregistrovaný uživatel

2.7.2011 11:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.2

Promiň,Zusko.Mea culpa.

Neregistrovaný uživatel

2.7.2011 11:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.61.2

Promiň,Zusko.Mea culpa.

Přidejte reakci

Přidat smajlík