Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.63.88
V březnu jsem si v líhni vylíhla několik kuřat.Protože to bylo mé první líhnutí tak jsem s velkým očekáváním v srpnu prohlížela každý den budníčky na snášení zda nenajdu vajíčko.Před zhruba 14dny jsem se dočkala.Vajec.Abych to zkrátila našla jsem tu letošní alepičku v houští jak statečně sedí na 20vejcíchPředtím mi dvakrát napřišla na noc domu.Je to brzy ne?
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.1.30
Nám hybridky začaly kvokat hned, jak začaly snášet.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.186.43
Taky už mě sedí letošní kuře.
Neregistrovaný uživatel
XXX.XXX.160.2
Moje letošní holokrčka modrá si přivedla 6 kuřátek na dvorek již 14.srpna,taky jsem