Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 14:38
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.31

Dobrý den, ať hledám jak hledám, zatím se mi o této drůbeži nepodařilo nic moc najít. Takže pokud tu někdo tyto slípky chová, byla bych ráda, kdyby zde o nich něco napsal. Chov, krmení, úžitek apod. Děkuji

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 15:03
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.30

To jsme na tom stejně Na internetu jsem o nich nic nenašla, a zde mi také nikdo neodpověděl.

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 16:10
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.31

Tak třeba tentokrát se někdo najde, nějaký ochotný chovatel. Tak uvidíme.

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 16:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.139.140

já jsem na netu našel:
Zdrobnělé fénixky.
Jsou lehkého typu, menšího tělesného rámce a právě proto velmi dobře létají, pro chov je nutná voliéra, nebo zastřešený výbeh.
Vyznačují se velmi dlouhým a vodorovným ocasem.
ročne snášejí 130 - 140 vajec s bílou skořápkou a přibližné hmotnosti 37g.
Fénixky jsou chovány pro výstavní a okrasné účely jejich zužitkovost je nulová.
taky o nich uvažuji ale musím postavit nejprve voliéru.. a pak nejtěžší úkol - sehnat chovné kusy :-)
Martin..

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 18:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.226.194

Neregistrovaný uživatel

11.11.2011 20:06
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.224.31

Díky za info, to mě překvapilo, že mají docela dobrou snášku. Ten odkaz na www stránky, to bude trochu oříšek,a budu muset oprášit anglický slovník, ale super. Ještě by mě zajímaly zkušenosti chovatelů. Jinak chovu zdar a ať se vám daří. Přeju hezký víkend

Přidejte reakci

Přidat smajlík