Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 19:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.6.15

Kohout přežil 18 měsíců bez hlavy: http://www.coolplaneta.com/2010/04/mike-kohut-bez-hlavy/

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 19:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.7.68

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Kohout přežil 18 měsíců bez hlavy: http://www.coolplaneta.com/2010/04/mike-kohut-bez-hlavy/

Krystova noho, co je to tu dneska za zprávy??

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 19:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.144.210

Co dodat, v Americe a v Rusku je možné všechno.

Spíše bych to viděl jako "kachnu" která měla odpoutat pozornost od průserů tehdejších vlád. Viz péráci zá války, v začátcích i Superman, mimozemšťani přistávající na Moravě v šedesátých letech ....

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 19:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.144.210

Ještě jsem zapomněl dodat ... jaderné zbraně v Iráku a nyní i v Indii a další příklady viz včerejší noviny...

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 19:35
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.40.197

No jestli mu ten doveda majitel odříznul jenom "obličejovou" část hlavy a mozek zůstal nepoškozen...proč ne. Ale moc by se tím chlubit neměl, že neumí ani podříznout kohouta.

Neregistrovaný uživatel

30.11.2011 20:28
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.3.28

No a to tam držel v ruce i kuřata,už vidím,jak si přidrží slepici a pěkně pojímá To ta slepice musela být pěkně nadržená,že si pod něj vlezla. Ikdyž proč néé,v lidské říši je to taky možné... Někteří jdou za pojímáním taky BEZHLAVĚ

Přidejte reakci

Přidat smajlík