Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 12:31
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

dobry den přemyšlim o koupi techto vytamynu poradte my prosim jake ješte kdyztak koupit z te stranky dekuji mam to pouze pro 6nosnic a kohoutka a na prišti rok kuřatkum
http://www.lihne.cz/275-d-1000-ml.html
http://www.lihne.cz/342-plastin-1-kg.html
http://www.lihne.cz/368-d-100-g.html
http://www.lihne.cz/277-drubez-1000-ml.html

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 16:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.146.76

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
dobry den přemyšlim o koupi techto vytamynu poradte my prosim jake ješte kdyztak koupit z te stranky dekuji mam to pouze pro 6nosnic a kohoutka a na prišti rok kuřatkum
http://www.lihne.cz/275-d-1000-ml.html
http://www.lihne.cz/342-plastin-1-kg.html
http://www.lihne.cz/368-d-100-g.html
http://www.lihne.cz/277-drubez-1000-ml.html

To snad nééé......gramatika !!!!!

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 17:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

dobra tak uz ste mne zbuzeroval kvuli gramatice a tet se ukazte vy
ono ukozovat nachyby ostatnich je jednoduche ale najid si sve chyby to uz je horši že a jen proto že mi nejde čj ze mne nedela špatneho člověka
prosim poradte mi s temi vytaminy dekuji

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 17:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.63.254

no ono těch chyb tu nebudeme mít ani všichni dohromady..

o vitamínech se toho tady dá najít tuna stačí chvilku hledat..nebo použít funkci hledej a zadat správné slovo.

nebo v článcích hledat krmení,víživu a ty vitaminy.. (vitamyny) to nenajde..

Plastin,Roboran,Vitaplastin,Pipivit a další se bežně používají,kombinují se a tak dále..návody jsou na sáčcích.není krom předávkování kde udělat chybu a chce to jen zkusit,co vám bude vyhovovat. sám používám také..

H.S.

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 18:17
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.214

Dobrý den, používám několik let KOMBISOL MULTI(http://www.biofaktory.cz/products/pet/animal/ptaci/kombisol-multi/) a jsem velmi spokojen. Obsahuje většinu vitamínů mimo vit.C.
Zdravím tragopan

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 20:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

mohu se zeptat k čemu je dobry plastin

Neregistrovaný uživatel

11.12.2011 20:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.92.50

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
mohu se zeptat k čemu je dobry plastin

http://www.centrumkrmiv.cz/product/plastin-1-kg-121/

Neregistrovaný uživatel

13.12.2011 09:09
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
dobra tak uz ste mne zbuzeroval kvuli gramatice a tet se ukazte vy
ono ukozovat nachyby ostatnich je jednoduche ale najid si sve chyby to uz je horši že a jen proto že mi nejde čj ze mne nedela špatneho člověka
prosim poradte mi s temi vytaminy dekuji

Co blbneš,chlapče ??? Nikdo tě tady nebuzeruje.Taky bych ti něco poradil,ale za takové chování???

Neregistrovaný uživatel

13.12.2011 10:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.89.36

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
dobra tak uz ste mne zbuzeroval kvuli gramatice a tet se ukazte vy
ono ukozovat nachyby ostatnich je jednoduche ale najid si sve chyby to uz je horši že a jen proto že mi nejde čj ze mne nedela špatneho člověka
prosim poradte mi s temi vytaminy dekuji

Špatného člověka jistě ne, ale blba určitě.

Neregistrovaný uživatel

13.12.2011 15:41
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.219.151

Stydím se tu za ubožáky přispěvatele, kteří jiné napadají. Pro ty by tu nemělo být místo. Nezbývá než je ignorovat.

Neregistrovaný uživatel

13.12.2011 20:16
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Stydím se tu za ubožáky přispěvatele, kteří jiné napadají. Pro ty by tu nemělo být místo. Nezbývá než je ignorovat.

O co vám jde,proč ubožáci ???? V tomto státě mají všichni základní vzdělání a mají take právo se bránit proti hlouposti !!! Proč bych měl tolerovat blbost,lenivost,negramotnost.....a vaše narážky ????

Neregistrovaný uživatel

13.12.2011 20:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.96.49

Urážet a nadávat do blbců je trochu hloupé. Nic nevíte o člověku, co napsal dotaz ss těmi hrubkami. Je velmi pravděpodobné, že je to cizinec. Jsem velmi zvědav, zda se vy umíte vyjádřit v cizím jazyce psanou formou bez chyb. Jari

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 09:25
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.162.50

asi to bude cizinec,sacoval bych ho na mongolce

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 10:05
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Urážet a nadávat do blbců je trochu hloupé. Nic nevíte o člověku, co napsal dotaz ss těmi hrubkami. Je velmi pravděpodobné, že je to cizinec. Jsem velmi zvědav, zda se vy umíte vyjádřit v cizím jazyce psanou formou bez chyb. Jari

Tak abych odpověděl na původní otázku : Milý chlapče " cizinče " co neumíš ČJ - existují krmivařské tabůlky v kterých zjistíš potřebu minerálů a vitamínů pro tvoje slepičky a pak se podívaš na obsach těchto látek v jednotlivých produktech a vypočítaš si co slepičkam dát a v jakém množství.Předpokládam ,že stejně jako ČJ neumíš i matematiku a tak ti odpovím tak abys to zvládnul : kup si roboran a dávej jim malou lžičku jeden krát denně.

Odpověď pro Jari : Nikomu jsem tady nenadával do blbcu,jen jsem se snažil upozornit na to,že si zasloužíme aby se tady pokodmožno komunikovalo spisovně a rozumně,pokud neee ...tak si to vynutíme. ( ČJ není moje mateřština )

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 16:15
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.60.145

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak abych odpověděl na původní otázku : Milý chlapče " cizinče " co neumíš ČJ - existují krmivařské tabůlky v kterých zjistíš potřebu minerálů a vitamínů pro tvoje slepičky a pak se podívaš na obsach těchto látek v jednotlivých produktech a vypočítaš si co slepičkam dát a v jakém množství.Předpokládam ,že stejně jako ČJ neumíš i matematiku a tak ti odpovím tak abys to zvládnul : kup si roboran a dávej jim malou lžičku jeden krát denně.

Odpověď pro Jari : Nikomu jsem tady nenadával do blbcu,jen jsem se snažil upozornit na to,že si zasloužíme aby se tady pokodmožno komunikovalo spisovně a rozumně,pokud neee ...tak si to vynutíme. ( ČJ není moje mateřština )

Začni s češtinou u sebe ty inteligente.Třeba kontrolou překlepů na emailové adrese.

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 19:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.66

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Začni s češtinou u sebe ty inteligente.Třeba kontrolou překlepů na emailové adrese.

Vy si pletete češtinu s překlepama. Ty hrubky čecha-nečecha jsou nadprůměr. On Vám dotyčný nabídl tykání? Přijdete mě agresivní.

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 19:39
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.1.3

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Urážet a nadávat do blbců je trochu hloupé. Nic nevíte o člověku, co napsal dotaz ss těmi hrubkami. Je velmi pravděpodobné, že je to cizinec. Jsem velmi zvědav, zda se vy umíte vyjádřit v cizím jazyce psanou formou bez chyb. Jari

Při vší úctě - dával sem pár odkazů na vitamíny - kde je tak přímo nazvaná rubrika, kde to našel. A ano, upřímně mě to jako Češku až zabolelo, když jsem to četla.

Ale pán není jediný, při prohlížení inzerátů jsem už narazila na různé "perličky" - viměním, slepyce, atd. Chyby i/y jsou dost časté, také s/z dělá dost problém. Nic proti cizincům nemám, ale někdy aby to člověk louskal, protože ty chyby prostě ruší. Zuzka F.

PS: K tématu - my dáváme Plastin či Roboran H. Nejvíce teď na zimu a na jaře.

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 19:57
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.60.145

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Vy si pletete češtinu s překlepama. Ty hrubky čecha-nečecha jsou nadprůměr. On Vám dotyčný nabídl tykání? Přijdete mě agresivní.

S těmi hrubkami máte pravdu,ale když někoho chci poučovat , tak bych měl začít sám u sebe.To je aspoň můj názor , který se Vám nemusí líbit a taky Vám ho nenutím.Co se týče tykání, myslím že ani zadavatel nenabídl tykání dotyčnému a přesto ho oslovuje "milý chlapče" a tyká mu.Nevím proč se Vám zdám agresivní. Co takhle " Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá."

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 20:04
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.21.66

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
S těmi hrubkami máte pravdu,ale když někoho chci poučovat , tak bych měl začít sám u sebe.To je aspoň můj názor , který se Vám nemusí líbit a taky Vám ho nenutím.Co se týče tykání, myslím že ani zadavatel nenabídl tykání dotyčnému a přesto ho oslovuje "milý chlapče" a tyká mu.Nevím proč se Vám zdám agresivní. Co takhle " Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá."

Hm, máte taky kousek pravdy, pravda. Prostě mě to agresivní přišlo . Stejnak jsme už oba mimo mísu .

Neregistrovaný uživatel

14.12.2011 23:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.31.214

Dobrý den,
základní premisa v diskusi je ta že na slušnou otázku by měla být slušná odpověď. A pokud to někoho namáhá a nebo mu to přijde stupidní, tak ať nereaguje. Asi zapomínáte, že všichni jsme nějak začínali a tudíž jsme vše nevěděli. A zároveň mnoho lidí se zrovna nepřátelí s výpočetní technikou, takže obtížně něco na netu nalézá.
To že někdo neumí psát nebo počítat ještě zdaleka neznamené že se jedná o špatného člověka, většinou takový člověk má jiné, nezřídka manuelní dovednosti, které nemá řada ostatních. To je má životní zkušenost a ani ve snu by mne nenapadlo někoho z tohoto důvodu napadat či zesměšňovat, neboť by to svědčilo o mé vlastní ubohosti. Jak sleduji, takovéto napadání je v současné době(namísto věcné diskuse) poměrně oblíbená činnost zde na ifauně.
Pokud však soudíte lidi pouze podle jejich pravopisu a spisovného projevu a potažmo co vám dokáží slíbit pak jistě zajásáte nad naší politickou reprezentací.
Všem slušným chovatelům mnoho zdaru přeje tragopan

Neregistrovaný uživatel

16.12.2011 17:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.132.129

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den,
základní premisa v diskusi je ta že na slušnou otázku by měla být slušná odpověď. A pokud to někoho namáhá a nebo mu to přijde stupidní, tak ať nereaguje. Asi zapomínáte, že všichni jsme nějak začínali a tudíž jsme vše nevěděli. A zároveň mnoho lidí se zrovna nepřátelí s výpočetní technikou, takže obtížně něco na netu nalézá.
To že někdo neumí psát nebo počítat ještě zdaleka neznamené že se jedná o špatného člověka, většinou takový člověk má jiné, nezřídka manuelní dovednosti, které nemá řada ostatních. To je má životní zkušenost a ani ve snu by mne nenapadlo někoho z tohoto důvodu napadat či zesměšňovat, neboť by to svědčilo o mé vlastní ubohosti. Jak sleduji, takovéto napadání je v současné době(namísto věcné diskuse) poměrně oblíbená činnost zde na ifauně.
Pokud však soudíte lidi pouze podle jejich pravopisu a spisovného projevu a potažmo co vám dokáží slíbit pak jistě zajásáte nad naší politickou reprezentací.
Všem slušným chovatelům mnoho zdaru přeje tragopan

Konečně rozumný názoz.

Neregistrovaný uživatel

16.12.2011 22:24
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.126

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Dobrý den,
základní premisa v diskusi je ta že na slušnou otázku by měla být slušná odpověď. A pokud to někoho namáhá a nebo mu to přijde stupidní, tak ať nereaguje. Asi zapomínáte, že všichni jsme nějak začínali a tudíž jsme vše nevěděli. A zároveň mnoho lidí se zrovna nepřátelí s výpočetní technikou, takže obtížně něco na netu nalézá.
To že někdo neumí psát nebo počítat ještě zdaleka neznamené že se jedná o špatného člověka, většinou takový člověk má jiné, nezřídka manuelní dovednosti, které nemá řada ostatních. To je má životní zkušenost a ani ve snu by mne nenapadlo někoho z tohoto důvodu napadat či zesměšňovat, neboť by to svědčilo o mé vlastní ubohosti. Jak sleduji, takovéto napadání je v současné době(namísto věcné diskuse) poměrně oblíbená činnost zde na ifauně.
Pokud však soudíte lidi pouze podle jejich pravopisu a spisovného projevu a potažmo co vám dokáží slíbit pak jistě zajásáte nad naší politickou reprezentací.
Všem slušným chovatelům mnoho zdaru přeje tragopan

Napsal jste to moc hezky, ale je skoro jisté, že ti, kterých se to týká se z toho nepoučí. Mě také bolí oči z toho, když musím luštit ty chyby, ale nekomentuji to. Každý máme jiné přednosti. Někdy je ta diskuse k pláči, kolik je tu urážek a jiných negativů.
Ale přesto se tu najde víc těch, kteří bez hloupých připomínek rádi poradí. Těm za rady díky.
Petra

Přidejte reakci

Přidat smajlík