Mandarínky,karolínky?

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

20.12.2011 20:29
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.142.1

Prosím může někdo popsat jak má vypadat a jaké rozměry by mněla mít budka pro mandarínky a karolínky.jak vyřešit vnitřní žebřiček.Děkuji Jarda.

Neregistrovaný uživatel

21.12.2011 10:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.142.1

Tak nic asi je to tajemství.Na normální dotaz nikdo neodpoví?

Neregistrovaný uživatel

21.12.2011 10:50
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.162.50

tajne to neni,budky mam kmenove,vnitrni prumer je asi 27 cm ,vyska je40cm a prumer otvoru je 10 cm.chovam mandarinky a karolinky.peparazak

Neregistrovaný uživatel

21.12.2011 11:11
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

žebříček zevnitř se někdy dělá jen že se přichytí sponkovačkou volněji kousek králičího pletiva bez ostrých hran,jen jako odraz k otvoru ven...tady je vlákno o kmenovém hnízděníhttps://www.ifauna.cz/drubez/forum/r/detail/725540/kachnicky-mandarinske

Neregistrovaný uživatel

21.12.2011 12:13
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.162.50

myslim ze zebricek neni potreba,kachnicky maji ostre drapky a splhaji dobre po drevene stene kmenove budky,mozna bych ho udelal do budky s prken.nasrouboval bych asi nejake laticky na stenu co je otvor.peparazak

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 05:32
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.79.3

- TAK TEDY BUDKA Z PRKÉNEK : - vycházet z rozměrů 25 x25x 50 cm // hořejšek 50x25x25 s otvorem 10cm potom dolní část 25x 25x25 - kde bude hnízdo - tam dát trochu trávy /sušiny/ a žádný vnitřní žebříček . Celé bude mít tedy tvar položeného L ! Na "moderce" jsem dal již mnohokráte fotky mandarinek u budky!! Vše dát asi 50cm nad zem + žebříček ! B.

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 05:33
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.79.3

- TAK TEDY BUDKA Z PRKÉNEK : - vycházet z rozměrů 25 x25x 50 cm // hořejšek 50x25x25 s otvorem 10cm potom dolní část 25x 25x25 - kde bude hnízdo - tam dát trochu trávy /sušiny/ a žádný vnitřní žebříček . Celé bude mít tedy tvar položeného L ! Na "moderce" jsem dal již mnohokráte fotky mandarinek u budky!! Vše dát asi 50cm nad zem + žebříček ! B.

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 09:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.142.1

Všem děkuji za odpověď,již jsem to zkouknul na moderce a jdu na to.Bédo díky jsi nelepší.Jarda

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 12:59
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Všem děkuji za odpověď,již jsem to zkouknul na moderce a jdu na to.Bédo díky jsi nelepší.Jarda

taky kdo jiný tady lépe než Béda???

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 17:01
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.79.3

- jak mě vždycky vymáknete, že jsem to já ?? Budu muset to číslo nějak změnit !! Vždyť já nepoznám nic, komu odpovídám !! Tak ať se vám daří !! B.

Neregistrovaný uživatel

22.12.2011 22:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.128.126

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
- jak mě vždycky vymáknete, že jsem to já ?? Budu muset to číslo nějak změnit !! Vždyť já nepoznám nic, komu odpovídám !! Tak ať se vám daří !! B.

No to máte úplně jednoduché. Stačí juknout na podpis a většinou spojený i se smajlíkem. Mějte se a krásné svátky.
Petra

Přidejte reakci

Přidat smajlík