Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

1.1.2012 21:19
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

dobry den koupil jsem na vanoce knihu o drubeži a moc mne zaujala jedna vjeta

V Rimě se pro kachni vejce použivaly jednoduche,ale učelne inkubatory.

chtel bych se zeptat jestli nekdo nema nejaky recept(navod)na něco podobneho
diky

taky je tam zminka že tyto lihne upadly v zapomneni a až elektrifikace znamenala jejich rozvoj

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 11:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

nikdo nema nejaky nakres nebo neco

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 11:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

na petrolej,,tady je ke koupihttp://aukro.cz/hodne-stara-zajimava-lihen-pro-kurata-i2019592185.html

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 13:49
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.70.39

mnel jsem na mysli neco ješte staršiho

(jak to asi delaly v řimě s kačenamy ktere nesedely)

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 14:07
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

to nepamatuju

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 18:58
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.51.127

asy je snědly ono to nebylo tak dokonale křížené tak to sedělo např. na uklad zmasilosti atd. pry je líhli v nějakém písku ale jak to nevím samozřejmě líhnivost byla asi bídná pokud chcete líhnout mohu doporučit navštívit stránaky lihne.cz a určitě si vyberete
doležal

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 19:43
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.144.210

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
mnel jsem na mysli neco ješte staršiho

(jak to asi delaly v řimě s kačenamy ktere nesedely)

Měla by jste přejít na nějaký jiný typ internetového vyhledávače, když toto Váš nedokázal najít, ideál je google

Ve starověku se líhlo pouze ve velkém (lépe se udržuje teplota) a líhnivost byla kolem 65%, což je mnohdy lepší než má někdo dneska.
Topilo se na ohni rozpálenými kameny, samotným ohněm, hnojem a na posledy za našich pradědů a dědů se používala petrolejka.

Něco málo pro inspiraci si můžete přečít zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Um%C4%9Bl%C3%A9_l%C3%ADhnut%C3%AD_dr%C5%AFbe%C5%BEe

Neregistrovaný uživatel

2.1.2012 19:45
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.187.28

Tak opravdu si to už moc nepamatují,měl jsem v te době plno starosti z výchovou syna Bruta,ale pokud vím,tak kamoška Kleopatra v Egyptě to řešila zrajícím hnojem,který při kvašení produkuje teplo.Jak to bylo technicky ošetřeno to neprozradim,to víte - patentový úřad.

Přidejte reakci

Přidat smajlík