Násadová vejce z líhne.cz

Přidejte téma Přidejte téma
Otočit řazení příspěvků Otočit řazení příspěvků

Neregistrovaný uživatel

6.1.2012 11:18
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.118

Už jste někdo objednával násadová vejce z lihne.cz?

Neregistrovaný uživatel

7.1.2012 09:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.54

Zeptejte se římo pana Veselého určitě by neprodával vajíčka aniž by ,lihnivost první nevyzkoušel.

Neregistrovaný uživatel

10.1.2012 21:34
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.137.227

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Už jste někdo objednával násadová vejce z lihne.cz?

Já ne

Neregistrovaný uživatel

12.1.2012 18:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.118

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Já ne

Tak já jsem objednal před týdnem a ještě my nic nepřišlo.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 18:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.118

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Už jste někdo objednával násadová vejce z lihne.cz?

Tak 3.ledna jsem objednal násadová vejce z LÍHNĚ.CZ a do dnešního dne my nepřišla ani skořápka i když jsem se dotazoval E-mailem kdy asi tak budou tak taky žádná odpověd.Takže asi nic nebude.Firma asi bude spolehlivá.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 18:47
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.47.247

Z Lihne.cz jsme prvně brali směsi pro kuřata K1 a směs Nosnice Gold (pro plemenné nosnice !!!!) vše od Energys, dovoz až do domu
a pán toho měl na rozvoz opravdu hodně, možná proto ta prodleva s vejci.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 18:54
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.245.54

Já,už mám vejce doma a je to velice spolehlivá firma,už rok mi vozí krmení,až do domu a pán vždy dobře poradí ,když je třeba i z kontroluje lihen .Opradvu toho asi má moc,ale určitě se dočkáte.

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 19:12
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.64.242

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak 3.ledna jsem objednal násadová vejce z LÍHNĚ.CZ a do dnešního dne my nepřišla ani skořápka i když jsem se dotazoval E-mailem kdy asi tak budou tak taky žádná odpověd.Takže asi nic nebude.Firma asi bude spolehlivá.

Zatím první negativní zpráva na lihne.cz..PetrV toho musí mít opravdu hodně,když se Vám ani neozval,nebo pak je zde otázka jestli jste napsal požadavek na tu správnou adresu? Vůbec mě to k nim nesedí,že za 14 dní ani ťuk..Zatím u mě vše objednané do tří dnů doma i v tomhle začínajícím lihnucím mumraji

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 20:30
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.72.16

Tak nevím jak kdo jiný ale u mě uplná spoloehlivost u pana Petra Veselýho vždy když jsem něco objednal tak bylo doručeno v krátké době ....násadové vejce jsem zatím neobjednával ...a tak nevím kde je chyba ale že by neodepsal asi toho ted mají hodně .renda

Neregistrovaný uživatel

20.1.2012 21:44
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.12.15

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Tak já jsem objednal před týdnem a ještě my nic nepřišlo.

Píšete ani ˇˇtuk, mám rozumět že nepřišlo ani potvrzení objednávky? Pak jste psal asi na nějaký nádraží!!! Pro nás letitý dodavatel bez obtíží!!!

Neregistrovaný uživatel

21.1.2012 06:37
Neregistrovaný uživatel

XXX.XXX.19.118

Neregistrovaný uživatel napsal(a):
Píšete ani ˇˇtuk, mám rozumět že nepřišlo ani potvrzení objednávky? Pak jste psal asi na nějaký nádraží!!! Pro nás letitý dodavatel bez obtíží!!!

Potvrzení objednávky přišlo a dokonce včera my napsali že my objednané zboží hned pošlou.Tak jsem asi objednal v blbou dobu a měli toho hodně.Nechci někoho pomlouvat!Tak se omlouvám jestli jsem někoho urazil.

Přidejte reakci

Přidat smajlík